31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.1min.
13.20 X3.80 22.05 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

DWL: Kibole “skręceni” przez pseudoarbitra. Remis na inaugurację

<span class="caps">DWL</span>: Kibole “skręceni” przez pseudoarbitra. Remis na inaugurację

W inau­gu­ra­cyjnym meczu w okręgów­ce Kibole zremisowali 1:1 z Piastem Kobyl­ni­ca. Gola na wagę remisu strzelił w dolic­zonym cza­sie gry Mar­iusz Górczak.

Druży­na Wiary Lecha od początku meczu kon­trolowała jego prze­bieg, ale dopiero po prz­er­wie zaczęła stwarzać groźne sytu­acje. Dwie z nich zabrał Kibolom sędzia, który dopa­trzył się spalonego. W obu przy­pad­kach zawod­ni­cy DWL wychodz­ił na wolne pole i nie było mowy o narusze­niu zasad. Sędzia jed­nak miał inny pomysł na zakończe­nie tego meczu i nie poz­wolił na zagroże­nie bram­ce Piasta.

Ten mimo tego, że reg­u­larnie gra w klasie okrę­gowej był dzisi­aj tłem dla dobrze dys­ponowanych kibiców. To jed­nak gospo­darze tego meczu pier­wsi zdobyli bramke. Długie wybi­cie bramkarza pole­ci­ało pod pole karne DWL, a napast­nik Pias­ta wyko­rzys­tał nieporozu­mie­nie Smu­niewskiego z Kaczmarkiem.

Kibole mieli cztery min­u­ty na zmi­anę wyniku i wzięli się do odra­bi­a­nia strat. Groźnie na bramkę Pias­ta uderzał Kuznow­icz, ale golkiper gospo­darzy sparował piłkę na rzut rożny, później w popreczkę głową uderzył Wyka. W końcu jed­nak DWL dopięło swego. Z rzu­tu rożnego dośrod­kował Smu­ra, a do siat­ki Pias­ta trafił Gór­czak. Tej sytu­acji sędzia nie mógł już skrę­cić. Nie było możli­woś­ci, aby dopa­trzyć się jakiegokol­wiek przewinienia.

To jed­nak nie był koniec emocji. Chwilę później Smu­ra zagrał do Kuznow­icza, który moc­no uderzył na bramkę Pias­ta, ale bramkarz obronił tę piłkę. To był jed­nak już dolic­zony czas gry i kilka­naś­cie sekund później “arbiter” zakończył mecz.

Piast Kobyl­ni­ca — K.K.S. Wiara Lecha 1:1
Bram­ki: ’89 — ’93
Żółte kart­ki: 2 rywale — Adams­ki, Smura

DWL: Kacz­marek — Krys­tkowiak, Smu­niews­ki, Sł. Makows­ki — Niedźwiedz­ki (75. Kuznow­icz), J. Makows­ki, Pawlaczyk, Adams­ki (58. Kwaś­ni­ak), Szen­feld (83. Gór­czak) — Smu­ra — Wyka

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.