DWLKS Łopuchowo: Kibole pokazali charakter

<span class="caps">DWL</span> — <span class="caps">KS</span> Łopuchowo: Kibole pokazali charakter

Druży­na Wiary Lecha w 8. kole­jce zmierzyła się z KS Łop­u­chowo, które jest spad­kow­iczem z „okręgów­ki”. Po ciężkiej pier­wszej połowie i stra­conej bram­ce, „Kibole” pod­nieśli się i postaw­ili na swoim wygry­wa­jąc 3:1

DWL cały czas prze­ważała i miała widoczną przewagę w meczu. Do pier­wszej poważnej sytu­acji doszedł Szer­szeń będąc sam na sam z bramkarzem goś­ci, jed­nak nie zdołał wyko­rzys­tać „set­ki” i strzelił obok bramki.

KS Łop­u­chowo nieu­dol­nie próbowało zagroz­ić bram­ce Zamęck­iego przez całą pier­wszą połowę. Wystar­czyła chwila nieuwa­gi i niepotrzeb­ny faul w polu karnym w 45. min­u­cie, by sędzia odg­wiz­dał „jede­nastkę”. Ta została pewnie wyko­rzys­tana przez zawod­ni­ka gości.

Prz­er­wa dała „Kibolom” chwilę zas­tanowienia się nad swo­ją grą. W drugiej odsłonie spotka­nia ata­ki były groźniejsze i o wiele częst­sze niż w pierwszej.

Gol wyrównu­ją­cy padł po stałym frag­men­cie gry. Piłkę w pole karne moc­no bił Szen­feld. Po wielkim zamiesza­niu fut­bolówkę do włas­nej siat­ki wpakował zawod­nik KS Łopuchowo.

Z drugiej bram­ki piłkarze DWL mogli się cieszyć w 62. min­u­cie. Szer­szeń będąc w podob­nej sytu­acji sam na sam, jak w pier­wszej połowie, tym razem nie popełnił tego samego błę­du. Minął zwo­dem bramkarza i z ostrego kąta odd­ał strzał.

Na sam koniec meczu wynik pod­wyższył Szer­szeń po zamiesza­niu w polu karnym. Otrzy­mał piłkę na jede­nastym metrze i tech­nicznie, po zie­mi strzelił swo­ją drugą bramkę w tym spotkaniu.

K.K.S. WIARA LECHAKS ŁOPUCHOWO 3:1

Bram­ki: 53′  (s), 61′, 88′ Szer­szeń – 45′

DWL: Zamęc­ki – Gra­jkows­ki (46′ Nowak), Olaszczyk, Łaszyńs­ki, Sł. Makows­ki – Wyka (90′ P. Makows­ki), Pawlaczyk (46. Gór­czak), Woj­ciechows­ki, St. Makows­ki, Szen­feld – Szerszeń

Żółte kart­ki: Gór­czak, Wyka – Robert Wełnicki

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress