01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.6godz.56min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

DWL: Pewna wygrana w sparingu z… Lechem

DWL_Zloci (1)KKS Wiara Lecha pokon­ała Lecha Podrzewie 4:0 w kole­jnej już grze sparingowej przed inau­gu­racją rundy wiosen­nej. Kibole bard­zo poważnie myślą o awan­sie do A‑klasy, a dobra gra w okre­sie przy­go­towaw­czym może zwias­tować duże emoc­je w zbliża­jącej się rundzie.

Już od początku spotka­nia Wiara Lecha miała sporą przewagę już od początku spotka­nia i w 10. min­u­cie powin­na objąć prowadze­nie.  lewej strony boiska cen­trostrzał odd­ał Szen­feld, pił­ka odbiła się od poprzecz­ki, a po dobitce Piestrzyńskiego trafiła jeszcze w słupek.

Gospo­darze dopięli swo­jego pięć min­ut później. Adams­ki podał do Szer­szenia, który prze­jął piłkę w środ­ku pola i uderzył sprzed pola karnego, nie dając więk­szych szans bramkar­zowi rywala na inter­wenc­je. Jeszcze w pier­wszej połowie Piestrzyńs­ki pod­wyższył prowadze­nie. Kibole wyprowadza­li kon­tratak spod włas­nej bram­ki po rzu­cie rożnym dla Lecha Podrzewie, Szer­szeń podał do wychodzącego na wolne pole napast­ni­ka Wiary Lecha, który znalazł się w sytu­acji sam na sam i uderze­niem z 16 metrów pokon­ał golkipera przeciwnika.

W drugiej połowie Wiara Lecha nadal prezen­towała się bard­zo dobrze i to ona prze­ważała na boisku. W 58. min­u­cie przeprowadz­iła efek­towną akcję, wymieni­a­jąc w wiele podań, które zakończyły się dośrod­kowaniem Nor­ka w pole karne do Gór­cza­ka, którzy przyjął piłkę, podał do niepil­nowanego Ślisińskiego, a ten uderzył z wole­ja i zdobył trze­cią bramkę. Dwadzieś­cia min­ut później Gór­czak ustal­ił wynik meczu na 4:0. Z prawej strony boiska w pole karne piłkę zacen­trował Norek, Gór­czak uprzedz­ił obrońcę i z bliska umieś­cił piłkę w siatce.

Rywale nie mieli wielu sytu­acji bramkowych, choć dwukrot­nie mogli pokon­ać Salach­nę. W obu sytu­ac­jach błędy popeł­ni­ał bramkarz Wiary Lecha. W jed­nej gospo­darzy ura­tował Nowak, który wybił piłkę z linii, a w kole­jnej bramkarz napraw­ił swój błąd i uchronił Kiboli przed stratą gola.

KKS WIARA LECHALECH PODRZEWIE 4:0
BRAMKI: ‘15 Szer­szeń, ‘35 Piestrzyńs­ki, ‘58 Ślisińs­ki, ‘78 Górczak

KKS: Salach­na — Krys­tkowiak (60. M.Wojciechowski), Olaszczyk (46. Ślisińs­ki, 65. Kujaws­ki), Ślisińs­ki (40. Siejek), Nowak — Mikułan (46. Norek), Adams­ki, Wyka, Szen­feld — Piestrzyńs­ki (46. Gór­czak), Szer­szeń (60. Pietrzyki)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.