DWL — Polonia: Pierwsze potknięcie Kiboli

Kibole” prze­grali swo­je pier­wsze spotkanie w lidze w tym sezonie. Uznali wyżs­zość Polonii II Śro­da, z którą prze­grali 4:1

Na początku domi­nowała Polo­nia. Już w 6. min­u­cie po strza­le z dys­tan­su objęła prowadze­nie.

Brak zrozu­mienia i niespoko­j­na gra skutkowały brakiem sytu­acji DWL. Na pier­wszą z nich trze­ba było czekać 22 min­u­ty. Sł. Makows­ki strzelił po długim słup­ku, ale na straży stał bramkarz goś­ci.

Polo­nia pod­wyższyła prowadze­nie w 24. min­u­cie, po tym jak Zamęc­ki popełnił indy­wid­u­al­ny błąd i przepuś­cił pomiędzy rękawica­mi lek­ki strzał prze­ci­wni­ka.

Kon­tak­tową bramkę Druży­na Wiary Lecha zdobyła w 60. min­u­cie. Smu­niews­ki pobiegł lewym skrzy­dłem i moc­no wstrzelił piłkę w pole karne. Ta odbiła się od zawod­ni­ka Polonii i wpadła do bram­ki.

Po bram­ce gospo­darze cofnęli się na swo­ją połowę i wyprowadza­li tylko poje­dyncze kon­trata­ki. Trze­cią bramkę Polo­nia zdobyła po tym, jak jeden z jej zawod­ników odd­ał strzał, który trafił w poprzeczkę, pił­ka szczęśli­wie wylą­dowała przed nim, a ten dobił ją z całej siły w kierunku bram­ki.

Ostat­nia bram­ka dla Polonii wpadła po strza­le z pola karnego po długim słup­ku. Zamęc­ki nawet nie drgnął

DWL musi­ała kończyć mecz w dziesię­ciu, po drugiej żółtej, a w kon­sek­wencji czer­wonej kartce dla Smury za dyskus­je z sędz­ią.

Bram­ki: ’60 — ‘6, ’24, ’64, ’75

Zamęc­ki – J. Makows­ki (Gra­jkows­ki), Olaszczyk, Sł. Makows­ki – Wyka, Łaszyńs­ki, Smu­ra, Smu­niews­ki, St. Makows­ki, Szen­feld (65. Woj­ciechows­ki) – Surowiec ( 65. Gór­czak)

Żółte kart­ki: Łaszyńs­ki, Smu­ra (x2), Gór­czak, Gra­jkows­ki – dwie żółte

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress