07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.50min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

DWL: Przeciwnik pozwolił na dużo. Wygrany sparing

<span class="caps">DWL</span>: Przeciwnik pozwolił na dużo. Wygrany sparing

W pier­wszym meczu sparingowym przed rundą wiosen­ną K.K.S. Wiara Lecha wygrała z Nałęczem Ostroróg 7:0. Bram­ki dla Kiboli zdoby­wali Szulerow­icz, Smu­ra, Szen­feld J. Makows­ki, S. Makows­ki, Szer­szeń i Górczak.

Do prz­er­wy Wiara prowadz­iła 3:0. Wynik w 10. min­u­cie otworzył Szulerow­icz, który wyko­rzys­tał zamieszanie w polu karnym i pokon­ał bramkarza. Kilka­naś­cie min­ut później na 2:0 pod­wyższył Smu­ra, a wynik do prz­er­wy ustal­ił Szen­feld, który minął bramkarza i trafił do pustej bramki.

Po prz­er­wie Kibole szy­bko zdobyli kole­jne bram­ki. Już dwie min­u­ty po wznowie­niu gry Jan Makows­ki pokon­ał bramkarza w sytu­acji sam na sam po tym, jak piłkę podał mu Piestrzyńs­ki. Ten sam zawod­nik asys­tował również przy trafie­niu Stanisława Makowskiego, który w niemal iden­ty­czny sposób pod­wyższył prowadzenie.

Kil­ka min­ut później Szer­szeń ład­ną akcję zakońc­zoną dośrod­kowaniem Gra­jkowskiego wykończył Szer­szeń, który bez zas­tanowienia uderzył z pier­wszej pił­ki i zdobył gola. Wynik spotka­nia ustal­ił Gór­czak, którzy otrzy­mał prostopadłe podanie i nie zmarnował sytu­acji sam na sam.

Lechi­ci w tym spotka­niu prze­ważali i nie poz­wo­lili goś­ciom na więcej, niż jeden cel­ny strzał na bramkę, który nie spraw­ił jed­nak więk­szych prob­lemów Juchac­zowi. Z kolei goś­cie mogli stracić kole­jne gole. Ich bramkarz dwukrot­nie obronił groźne uderzenia Kiboli — gdy strze­lał Adams­ki oraz po uderze­niu Piestrzyńskiego.

K.K.S. WIARA LECHANAŁĘCZ OSTRORÓG 7:0

BRAMKI: ‘10 Szulerow­icz, ‘25 Smu­ra, ‘32 Szen­feld, ‘47 J. Makows­ki, ‘52. S. Makows­ki, ‘56 Szer­szeń, ‘70 Górczak

DWL: Juchacz — Krys­tkowiak (46. Gra­jkows­ki), P.Olaszczyk (46. S.Makowski), Nowak (30. Grzeszczak, 46. K.Olaszczyk) — Ślisińs­ki (46. Łaszyńs­ki), Smu­ra (46. J.Makowski), Norek (46. Sta­chowiak, 65. Nowak), Szen­feld (46. Gór­czak, 75. Sta­chowiak), Adams­ki (46. Szer­szeń), Wyka (46. Pawlaczyk) — Szulerow­icz (46. Piestrzyńs­ki, 80. Górczak)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.