01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.58min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

DWL: Przeciwnik pozwolił na dużo. Wygrany sparing

<span class="caps">DWL</span>: Przeciwnik pozwolił na dużo. Wygrany sparing

W pier­wszym meczu sparingowym przed rundą wiosen­ną K.K.S. Wiara Lecha wygrała z Nałęczem Ostroróg 7:0. Bram­ki dla Kiboli zdoby­wali Szulerow­icz, Smu­ra, Szen­feld J. Makows­ki, S. Makows­ki, Szer­szeń i Górczak.

Do prz­er­wy Wiara prowadz­iła 3:0. Wynik w 10. min­u­cie otworzył Szulerow­icz, który wyko­rzys­tał zamieszanie w polu karnym i pokon­ał bramkarza. Kilka­naś­cie min­ut później na 2:0 pod­wyższył Smu­ra, a wynik do prz­er­wy ustal­ił Szen­feld, który minął bramkarza i trafił do pustej bramki.

Po prz­er­wie Kibole szy­bko zdobyli kole­jne bram­ki. Już dwie min­u­ty po wznowie­niu gry Jan Makows­ki pokon­ał bramkarza w sytu­acji sam na sam po tym, jak piłkę podał mu Piestrzyńs­ki. Ten sam zawod­nik asys­tował również przy trafie­niu Stanisława Makowskiego, który w niemal iden­ty­czny sposób pod­wyższył prowadzenie.

Kil­ka min­ut później Szer­szeń ład­ną akcję zakońc­zoną dośrod­kowaniem Gra­jkowskiego wykończył Szer­szeń, który bez zas­tanowienia uderzył z pier­wszej pił­ki i zdobył gola. Wynik spotka­nia ustal­ił Gór­czak, którzy otrzy­mał prostopadłe podanie i nie zmarnował sytu­acji sam na sam.

Lechi­ci w tym spotka­niu prze­ważali i nie poz­wo­lili goś­ciom na więcej, niż jeden cel­ny strzał na bramkę, który nie spraw­ił jed­nak więk­szych prob­lemów Juchac­zowi. Z kolei goś­cie mogli stracić kole­jne gole. Ich bramkarz dwukrot­nie obronił groźne uderzenia Kiboli — gdy strze­lał Adams­ki oraz po uderze­niu Piestrzyńskiego.

K.K.S. WIARA LECHA — NAŁĘCZ OSTRORÓG 7:0

BRAMKI: ‘10 Szulerow­icz, ‘25 Smu­ra, ‘32 Szen­feld, ‘47 J. Makows­ki, ‘52. S. Makows­ki, ‘56 Szer­szeń, ‘70 Górczak

DWL: Juchacz — Krys­tkowiak (46. Gra­jkows­ki), P.Olaszczyk (46. S.Makowski), Nowak (30. Grzeszczak, 46. K.Olaszczyk) — Ślisińs­ki (46. Łaszyńs­ki), Smu­ra (46. J.Makowski), Norek (46. Sta­chowiak, 65. Nowak), Szen­feld (46. Gór­czak, 75. Sta­chowiak), Adams­ki (46. Szer­szeń), Wyka (46. Pawlaczyk) — Szulerow­icz (46. Piestrzyńs­ki, 80. Górczak)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.