02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.18min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

DWL: Remis na fatalnym boisku

<span class="caps">DWL</span>: Remis na fatalnym boisku

Druży­na Wiary Lecha zremisował ze Spójnią Strykowo 1:1. Do wyrów­na­nia Kibole doprowadzili w drugiej połowie spotka­nia za sprawą Łukasza Wyki.

Kibole szy­bko, bo już w dziesiątej min­u­cie stra­cili bramkę. Nie da się jed­nak ukryć, że duży wpływ na tę sytu­ację, a także prze­bieg całego spotka­nia miał fatal­ny stan murawy.

Już kil­ka chwil po stra­cie gola Druży­na Wiary Lecha zabrała się do odra­bi­a­nia strat. O to nie było jed­nak tak łat­wo. Już jed­nak kil­ka min­ut później Niedźwiedz­ki zagrał do Smury na wolne pole, ale zro­bił to zbyt moc­no. To była naj­groźniejsza sytu­ac­ja na gola dla gości.

W drugiej połowie przewa­ga Kiboli wzrosła. Nadal jed­nak trud­no było o zagroże­nie bram­ki. Sytu­acje strz­eleck­ie moż­na było policzyć na pal­cach jed­nej ręki. Od cza­su do cza­su Spój­nia zebrała się do ataku. Miała sytu­acje, które powin­na wyko­rzys­tać. W sytu­acji sam na sam z bramkarzem jeden z rywali uderzył nad poprzeczką.

Kibole w końcu dopieli swego i w zamiesza­niu pod bramką gospo­darzy Wyka umieś­cił piłkę w siatce. I wtedy wydawało się, że gol dla lechitów jest kwest­ią cza­su. Na bramkę głową uderzał Niedźwiedz­ki, za chwilę to samo zro­bił Gór­czak. Brakowało jed­nak w obu sytu­ac­jach szczęścia.

Ostate­cznie Kibole jedynie zremisowali i zan­otowali czwarty remis 1:1 w tym sezonie.

SPÓJNIA STRYKOWO — K.K.S. WIARA LECHA 1:1
BRAMKA: ’10 — ’69 Wyka
Żółte kart­ki: Wyka, Górczak

DWL: Kacz­marek — Olaszczyk (77. Nowak), St. Makows­ki, Sł. Makows­ki — Pawlaczyk, J. Makows­ki (46. Woj­ciechows­ki) — Niedźwiedz­ki, Smu­ra (61. Gór­czak), Kwaśnik, Wyka (88. Szen­feld) — P. Makowski

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.