DWL: Remis na fatalnym boisku

Druży­na Wiary Lecha zremisował ze Spójnią Strykowo 1:1. Do wyrów­na­nia Kibole doprowadzili w drugiej połowie spotka­nia za sprawą Łukasza Wyki.

Kibole szy­bko, bo już w dziesiątej min­u­cie stra­cili bramkę. Nie da się jed­nak ukryć, że duży wpływ na tę sytu­ację, a także prze­bieg całego spotka­nia miał fatal­ny stan murawy.

Już kil­ka chwil po stra­cie gola Druży­na Wiary Lecha zabrała się do odra­bi­a­nia strat. O to nie było jed­nak tak łat­wo. Już jed­nak kil­ka min­ut później Niedźwiedz­ki zagrał do Smury na wolne pole, ale zro­bił to zbyt moc­no. To była naj­groźniejsza sytu­ac­ja na gola dla goś­ci.

W drugiej połowie przewa­ga Kiboli wzrosła. Nadal jed­nak trud­no było o zagroże­nie bram­ki. Sytu­acje strz­eleck­ie moż­na było policzyć na pal­cach jed­nej ręki. Od cza­su do cza­su Spój­nia zebrała się do ataku. Miała sytu­acje, które powin­na wyko­rzys­tać. W sytu­acji sam na sam z bramkarzem jeden z rywali uderzył nad poprzeczką.

Kibole w końcu dopieli swego i w zamiesza­niu pod bramką gospo­darzy Wyka umieś­cił piłkę w siatce. I wtedy wydawało się, że gol dla lechitów jest kwest­ią cza­su. Na bramkę głową uderzał Niedźwiedz­ki, za chwilę to samo zro­bił Gór­czak. Brakowało jed­nak w obu sytu­ac­jach szczęś­cia.

Ostate­cznie Kibole jedynie zremisowali i zan­otowali czwarty remis 1:1 w tym sezonie.

SPÓJNIA STRYKOWO — K.K.S. WIARA LECHA 1:1
BRAMKA: ’10 — ’69 Wyka
Żółte kart­ki: Wyka, Gór­czak

DWL: Kacz­marek — Olaszczyk (77. Nowak), St. Makows­ki, Sł. Makows­ki — Pawlaczyk, J. Makows­ki (46. Woj­ciechows­ki) — Niedźwiedz­ki, Smu­ra (61. Gór­czak), Kwaśnik, Wyka (88. Szen­feld) — P. Makows­ki

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress