01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.7godz.47min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

DWL: Remis w drugim sparingu

rokita_dwl (28)KKS Wiara Lecha w drugim meczu kon­trol­nym przed rundą wiosen­ną zremisowała 1:1 z wys­tępu­ją­cy­mi w A‑klasie Suchara­mi Suchy Las. Bram­ki strze­lali jed­nak tylko zawod­ni­cy przeciwnika.

Rywale od początku spotka­nia prze­ważali, lep­iej grali piłką. Podopieczni Dar­iusza Kus­to­nia mieli prob­le­my ze stworze­niem sobie sytu­acji bramkowej. W pier­wszej połowie nie odd­ali nawet choć jed­nego cel­nego strza­łu na bramkę przeciwników.

To jed­nak oni jako pier­wsi zdobyli bramkę. Akcję lewą stroną boiska poprowadz­ił Siejek, zagrał do Surow­ca, a ten prz­erzu­cił fut­bolówkę na drugą stronę pola karnego do Wyki. Skrzy­dłowego DWL uprzedz­ił jed­nak obroń­ca, który wybił mu piłkę spod nóg tak niefor­tun­nie, że trafił do włas­nej bramki.

Po prz­er­wie Suchary Suchy Las nadal prze­ważały, choć KKS Wiara Lecha grała już odważniej i stwarza­ła zagroże­nie pod bramką rywali. Jeden  kon­trataków powinien zakończyć się pod­wyższe­niem prowadzenia. W środ­ku pola piłkę otrzy­mał Surowiec, zagrał pomiędzy dwoma zawod­nika­mi rywala do Szen­fel­da, schodzącego do prostopadłego poda­nia ze skrzy­dła. Skrzy­dłowy Wiary Lecha prze­biegł z fut­bolówką kilka­naś­cie metrów i podał do Gór­cza­ka, lecz za moc­no i jego kole­ga nie sięgnął piłki.

Goś­cie jed­nak w końcu doprowadzili do wyrów­na­nia, kiedy z lewej strony jeden z zawod­ników rywala ograł bez prob­le­mu Kujawskiego i wrzu­cił piłkę na dłu­gi słu­pek do swo­jego kole­gi, który strza­łem z bliskiej odległoś­ci zmienił kierunek lotu pił­ki i pokon­ał Pietrzy­ka, usta­la­jąc wynik meczu na 1:1.

KKS WIARA LECHASUCHARY SUCHY LAS 1:1

BRAMKI: ‘35 Miz­erny (samobójcza) — ‘78 Siekierski

KKS: Salach­na (46. Pietrzyk) — J. Makows­ki (46. Kujaws­ki), Siejek (60. Mosiądz), S. Makows­ki, Nowak — Szen­feld, Ślisińs­ki, Grzeszczak (15. M. Woj­ciechows­ki (60. Norek)), Wyka — Piestrzyńs­ki (46. Gór­czak), Surowiec

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.