DWL: Remis w drugim sparingu

rokita_dwl (28)KKS Wiara Lecha w drugim meczu kon­trol­nym przed rundą wiosen­ną zremisowała 1:1 z wys­tępu­ją­cy­mi w A-klasie Suchara­mi Suchy Las. Bram­ki strze­lali jed­nak tylko zawod­ni­cy prze­ci­wni­ka.

Rywale od początku spotka­nia prze­ważali, lep­iej grali piłką. Podopieczni Dar­iusza Kus­to­nia mieli prob­le­my ze stworze­niem sobie sytu­acji bramkowej. W pier­wszej połowie nie odd­ali nawet choć jed­nego cel­nego strza­łu na bramkę prze­ci­wników.

To jed­nak oni jako pier­wsi zdobyli bramkę. Akcję lewą stroną boiska poprowadz­ił Siejek, zagrał do Surow­ca, a ten prz­erzu­cił fut­bolówkę na drugą stronę pola karnego do Wyki. Skrzy­dłowego DWL uprzedz­ił jed­nak obroń­ca, który wybił mu piłkę spod nóg tak niefor­tun­nie, że trafił do włas­nej bram­ki.

Po prz­er­wie Suchary Suchy Las nadal prze­ważały, choć KKS Wiara Lecha grała już odważniej i stwarza­ła zagroże­nie pod bramką rywali. Jeden  kon­trataków powinien zakończyć się pod­wyższe­niem prowadzenia. W środ­ku pola piłkę otrzy­mał Surowiec, zagrał pomiędzy dwoma zawod­nika­mi rywala do Szen­fel­da, schodzącego do prostopadłego poda­nia ze skrzy­dła. Skrzy­dłowy Wiary Lecha prze­biegł z fut­bolówką kilka­naś­cie metrów i podał do Gór­cza­ka, lecz za moc­no i jego kole­ga nie sięgnął pił­ki.

Goś­cie jed­nak w końcu doprowadzili do wyrów­na­nia, kiedy z lewej strony jeden z zawod­ników rywala ograł bez prob­le­mu Kujawskiego i wrzu­cił piłkę na dłu­gi słu­pek do swo­jego kole­gi, który strza­łem z bliskiej odległoś­ci zmienił kierunek lotu pił­ki i pokon­ał Pietrzy­ka, usta­la­jąc wynik meczu na 1:1.

KKS WIARA LECHASUCHARY SUCHY LAS 1:1

BRAMKI: ‘35 Miz­erny (samobójcza) — ‘78 Siekier­s­ki

KKS: Salach­na (46. Pietrzyk) — J. Makows­ki (46. Kujaws­ki), Siejek (60. Mosiądz), S. Makows­ki, Nowak — Szen­feld, Ślisińs­ki, Grzeszczak (15. M. Woj­ciechows­ki (60. Norek)), Wyka — Piestrzyńs­ki (46. Gór­czak), Surowiec

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress