DWL: Wygrana bez historii

Druży­na KKS Wiary Lecha wygrała na włas­nym sta­dion­ie w meczu 5. kole­j­ki B‑klasy Orły Sobkowiak Poz­nań 1:0. Bramkę na wagę trzech punk­tów zdobył Marcin Surowiec.

Pier­wsza połowa nie mogła zach­wycić niewielkiej grupy kibiców, która pojaw­iła się w niedzielne popołud­nie na Śród­ce. Od początku spotka­nia dużą przewagę osiągnęła Druży­na Wiary Lecha, ale nie potrafiła w żaden sposób jej udoku­men­tować. Warte odno­towa­nia były jedynie pró­by strza­łów Nor­ka i Bąkowskiego.

Z upły­wem cza­su kon­trolę nad spotkaniem objęli goś­cie i kil­ka razy zagrozili bram­ce Sałaty. W naj­groźniejszej sytu­acji bramkarz KKS Wiary Lecha okazał się lep­szy od swo­jego prze­ci­wni­ka w sytu­acji sam na sam. To jed­nak gospo­darze objęli prowadze­nie w tym spotka­niu, gdy jed­ną z kon­tr Surowiec zakończył bard­zo dobrym uderze­niem, a pił­ka po ręce źle ustaw­ionego bramkarza wpadła do siatki.

Po zmi­an­ie stron sytu­ac­ja na boisku była pod kon­trolą Drużyny Wiary Lecha. Znakomite okaz­je do pod­wyższenia wyników mieli Norek i Bąkows­ki. Ten pier­wszy świet­nie uderzył z wole­ja, ale jeszcze lep­iej inter­we­niował bramkarz Orłów. Z kolei Bąkows­ki z bliskiej odległoś­ci nie trafił na pustą bramkę po bard­zo dobrej cen­trze z rzu­tu rożnego.

Jeszcze przed końcem spotka­nia znakomitą kon­trę przeprowadzili goś­cie, a po jed­nej z nich, dośrod­kowanie z lewej strony boiska wykończył napast­nik Orłów, jed­nak zna­j­dował się na pozy­cji spalonej i gol nie został uznany.

KKS WIARA LECHA — ORŁY SOBKOWIAK POZNAŃ 1:0

BRAMKI: ‘40 Surowiec

KKS WIARA LECHA: Sała­ta (45+1. Nawrot) — Nowak, Mow­lik, Tym — Kujaws­ki (63. Gór­czak), Adams­ki (63. Ślisińs­ki), Siejek, Bąkows­ki, Szen­fled – Surowiec (86. Piestrzyńs­ki), Norek

Widzów: 100

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress