01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.12min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

DWL: Wysoka przegrana z KS Gnieznem

dwl ks gnieznoK.K.S. Wiara Lecha prze­grała na włas­nym sta­dion­ie z KS Gniezno 0:3. Tym samym prz­er­wana została pas­sa trzech meczów bez poraż­ki. Lechi­ci okazję do zre­ha­bil­i­towa­nia się będą mieli za tydzień w sobotę, kiedy pode­jmą Orły Poznań.

Zawod­ni­cy Dar­iusza Kus­to­nia nie mieli w dzisiejszym spotka­niu zbyt wielu atutów. Fatal­nie wyglą­dała współpra­ca pomiędzy for­ma­c­ja­mi. To znakomi­cie wyko­rzysty­wali rywale, którzy naty­ch­mi­ast zdomi­nowali środek pola i starali się groźne atakować skrzydłami.

Wydawało się, że Lechit­om uda się przetr­wać napór prze­ci­wników, gdy sędzia podyk­tował kon­trow­er­syjny rzut karny po faulu Makowskiego. Zawod­nik KS Gniezno pewnie ją wyko­rzys­tał i goś­cie objęli prowadzenie.

Po prz­er­wie Wiara Lecha ruszyła do odra­bi­a­nia strat, lecz ich wysił­ki nie przynosiły rezul­tatu. Z kolei goś­cie nie mieli prob­le­mu z wyko­rzys­taniem okazji strz­elec­kich i już kil­ka min­ut po wznowie­niu gry pod­wyższyli prowadze­nie. Cen­trę z lewej strony boiska zamknął jed­nego z ofen­sy­wnych zawod­ników z Gniez­na i było już 2:0.

Nadzieje gospo­darzy na dobry wynik mógł zwięk­szyć Surowiec, ale jego strzał głową trafił jedynie w poprzeczkę. Później bramkę do siat­ki skierował Adams­ki, ale w tej sytu­acji faulował bramkarza i arbiter nie mógł uznać tego trafienia. Nie minęło kil­ka min­ut a już było 3:0, kiedy pozornie niegroźny strzał znalazł się w siatce obok bezrad­nego Sałaty.

Lechi­ci nie mieli w dzisiejszym meczu żad­nych atutów ofen­sy­wnych i nawet strzał Szen­fel­da, który spraw­ił trud­noś­ci bramkar­zowi KS Gniezno nie popraw­ił wraże­nia jakie po tym meczu pozostaw­ili na boisku piłkarze K.K.S. Wiary Lecha.

K.K.S. WIARA LECHAKS GNIEZNO 0:3

BRAMKI: ‘41 (k), ‘50, ‘65

Żółte kart­ki: Nowak, Adamski

KKS: Sała­ta — Nowak (46. Krys­tkowiak), Makows­ki, Wyka — Norek (70. Gór­czak),  Adams­ki, Siejek, Ślisińs­ki (65. Piestrzyńs­ki), Szen­feld — Szer­szeń — Tabiszews­ki (46. Surowiec)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.