11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.28min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

DWL: Wysoka przegrana z KS Gnieznem

dwl ks gnieznoK.K.S. Wiara Lecha prze­grała na włas­nym sta­dion­ie z KS Gniezno 0:3. Tym samym prz­er­wana została pas­sa trzech meczów bez poraż­ki. Lechi­ci okazję do zre­ha­bil­i­towa­nia się będą mieli za tydzień w sobotę, kiedy pode­jmą Orły Poznań.

Zawod­ni­cy Dar­iusza Kus­to­nia nie mieli w dzisiejszym spotka­niu zbyt wielu atutów. Fatal­nie wyglą­dała współpra­ca pomiędzy for­ma­c­ja­mi. To znakomi­cie wyko­rzysty­wali rywale, którzy naty­ch­mi­ast zdomi­nowali środek pola i starali się groźne atakować skrzydłami.

Wydawało się, że Lechit­om uda się przetr­wać napór prze­ci­wników, gdy sędzia podyk­tował kon­trow­er­syjny rzut karny po faulu Makowskiego. Zawod­nik KS Gniezno pewnie ją wyko­rzys­tał i goś­cie objęli prowadzenie.

Po prz­er­wie Wiara Lecha ruszyła do odra­bi­a­nia strat, lecz ich wysił­ki nie przynosiły rezul­tatu. Z kolei goś­cie nie mieli prob­le­mu z wyko­rzys­taniem okazji strz­elec­kich i już kil­ka min­ut po wznowie­niu gry pod­wyższyli prowadze­nie. Cen­trę z lewej strony boiska zamknął jed­nego z ofen­sy­wnych zawod­ników z Gniez­na i było już 2:0.

Nadzieje gospo­darzy na dobry wynik mógł zwięk­szyć Surowiec, ale jego strzał głową trafił jedynie w poprzeczkę. Później bramkę do siat­ki skierował Adams­ki, ale w tej sytu­acji faulował bramkarza i arbiter nie mógł uznać tego trafienia. Nie minęło kil­ka min­ut a już było 3:0, kiedy pozornie niegroźny strzał znalazł się w siatce obok bezrad­nego Sałaty.

Lechi­ci nie mieli w dzisiejszym meczu żad­nych atutów ofen­sy­wnych i nawet strzał Szen­fel­da, który spraw­ił trud­noś­ci bramkar­zowi KS Gniezno nie popraw­ił wraże­nia jakie po tym meczu pozostaw­ili na boisku piłkarze K.K.S. Wiary Lecha.

K.K.S. WIARA LECHAKS GNIEZNO 0:3

BRAMKI: ‘41 (k), ‘50, ‘65

Żółte kart­ki: Nowak, Adamski

KKS: Sała­ta — Nowak (46. Krys­tkowiak), Makows­ki, Wyka — Norek (70. Gór­czak),  Adams­ki, Siejek, Ślisińs­ki (65. Piestrzyńs­ki), Szen­feld — Szer­szeń — Tabiszews­ki (46. Surowiec)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.