01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-11godz.-29min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

DWL: Wysoki remis w sparingu z Pobiedzikami

Druży­na Wiary Lecha zremisował w meczu sparingowym z Pobiedzika­mi 3:3. Bram­ki dla DWL zdoby­wali Bąkows­ki, Norek i Wawrzy­ni­ak. Mimo prowadzenia 3:1 nie udało się utrzy­mać tego wyniku.

Mecz lep­iej zaczęła druży­na z Pobiedzisk. Prze­ważała w środ­ku pola, co przełożyło się na sytu­acje bramkowe. Nie udało im się jed­nak wyko­rzys­tać żad­nej z nich i to Wiara Lecha objęła prowadze­nie w tym meczu. Bard­zo dobre podanie głową wyko­rzys­tał Bąkows­ki i z bliskiej odległoś­ci umieś­cił piłkę w siatce. Zdoby­ta bram­ka była zresztą kon­sek­wencją znaczącej poprawy gry i zdomi­nowa­nia sytu­acji w środ­ku pola.

Przed zmi­aną stron tren­er drużyny Wiary Lecha Dar­iusz Kus­toń postanow­ił dać szan­sę nowym zawod­nikom i wymienił cały skład. Prze­bieg meczu nie uległ zmi­an­ie, cały czas prze­ważali zawod­ni­cy DWL, jed­nak znakomite sytu­acje, w których się zna­j­dowali nie zostały zamienione na bram­ki. Z upły­wem cza­su pozwalali sobie na coraz to więk­szą non­sza­lancję w defen­sy­wie, która poskutkowała stratą bramki.

Nie czekaliśmy jed­nak dłu­go na odpowiedź Wiary Lecha. Lewą stroną boiska urwał się Norek i bez najm­niejszych prob­lemów wyko­rzys­tał sytu­acje sam na sam, prz­erzu­ca­jąc piłkę obok bezrad­nego bramkarza Pobiedzików. DWL poszło za ciosem i chwilę później zdobył kole­jnego gola. Nieporozu­mie­nie pomiędzy jed­nym z obrońców i bramkarzem wyko­rzys­tał napast­nik Wiary Lecha, który podał do zupełnie niekry­tego Wawrzy­ni­a­ka, a ten głową strzelił na pustą bramkę.

Mimo kilku równie dobrych okazji nie udało się pod­wyższyć prowadzenia. Na drodze do kole­jnych bramek stanął słu­pek i poprzecz­ka. Podob­nie jed­nak było po drugiej stron­ie boiska, gdy poprzecz­ka ura­towała przed stratą bram­ki. Nadal jed­nak defen­sy­wa DWL była zdekon­cen­trowana i przełożyło się to na dobre okaz­je strz­eleck­ie Pobiedzików, którzy nie zmarnowali ich i w prze­ciągu pię­ciu min­ut ze stanu 3:1 doprowadzili do remisu.

Pobiedzi­ki to wicemistrz Ama­torskiej Gmin­nej Ligi Pił­ki Nożnej. Dzisiejszy ryw­al Wiary Lecha wys­tępu­je również w TIFOSI Lidze Kiboli.

 

 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.