Dwóch Lechitów zagrało z Andorą

Rafał Muraws­ki zagrał od pier­wszej min­u­ty w spotka­niu sparingowym z reprezen­tacją Ando­ry, a Grze­gorz Wojtkowiak na placu gry pojaw­ił się w drugiej połowie spotka­nia. Obaj piłkarze reprezen­towali Lecha w wygranym 4:0 meczu pol­skiej kadry. Bram­ki zdoby­wali Ludo Obra­ni­ak, Jakub Błaszczykows­ki oraz dwóch byłych Lechitów — Marcin Wasilews­ki i Robert Lewandowski.

Kap­i­tan Lecha na boisku spędz­ił 58 min­ut, po czym zmienił go Dar­iusz Dud­ka. Od początku drugiej połowy na prawej obronie zagrał Grze­gorz Wojtkowiak, który zmienił Łukasza Piszcz­ka. Szan­sy wys­tępu w tym spotka­niu nie otrzy­mał trze­ci piłkarz “Kole­jorza” — Marcin Kamińs­ki, który do tej pory wys­tąpił w trzech sparingach reprezen­tacji Polski.

Dla drużyny Fran­cisz­ka Smudy sobot­ni mecz był ostat­nim sprawdzianem przed rozpoczy­na­ją­cy­mi się w piątek Mis­tr­zost­wa­mi Europy. Wtedy Pola­cy zagra­ją z Grecją w meczu otwarcia.

POLSKAANDORA 4:0

BRAMKI:‘13 Obra­ni­ak, ‘37 Lewandows­ki, ‘39 Błaszczykows­ki (k), ‘77 Wasilews­ki (k)

POLSKA: Szczęs­ny — Piszczek (46. Wojtkowiak), Wasilews­ki, Perquis, Boenisch — Błaszczykows­ki, Muraws­ki (58. Dud­ka), Polan­s­ki (79. Grosic­ki), Obra­ni­ak (58. Mierze­jew­s­ki), Rybus (46. Wol­s­ki) — Lewandows­ki (58. Sobiech).

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress