Dwóch nie zagra z Lechią?

Hubert Wołąkiewicz i Rafał Muraws­ki mogą nie zagrać w sobot­nim meczu z Lechią Gdańsk. Obaj piłkarze cier­pią na urazy po spotka­niu z Koroną Kielce i wys­tęp w najbliższym stoi pod znakiem zapy­ta­nia. ich sytu­ac­ja powin­na wyk­larował się w prze­ciągu najbliższych dwóch dni.

Obroń­ca Lecha pod koniec pier­wszej połowy starł się z rywalem i na początku drugiej częś­ci spotka­nia musi­ał opuś­cić plac gry — To był moc­ne wejś­cie. Na początku myślałem, że coś pękło w nodze. Prze­ci­wnik trafił w miejsce, w którym nie ma ochra­ni­acza — wspom­i­na “Żaba”. Dzisi­aj już trenował razem z zespołem, ale nadal czu­je ból i nie wiado­mo, czy tren­er Bakero zde­cy­du­je się wys­taw­ić Wołąkiewicza w Gdańsku.

Prob­le­my ze zdrowiem ma również Rafał Muraws­ki, który narze­ka na staw skokowy. — Coś mi tam przeszkadza, przez co nie czu­je się kom­for­towo. Cały czas coś boli — przyz­na­je pomoc­nik “Kole­jorza”. - Będę jeszcze roz­maw­iał z lekarza­mi, czekamy na wyni­ki badań i pode­jmiemy wspól­nie decyzję. W tej chwili nie mogę trenować na pełnych obro­tach — dodaje.

Dla sztabu szkole­niowego brak tych dwóch zawod­ników będzie sporym osła­bi­e­niem drużyny. Wołąkiewicz w tym sezonie nie opuś­cił żad­nego spotka­nia, a Muraws­ki jest w bard­zo wysok­iej dyspozycji.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress