01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.25min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ekstraklasa wiosną w TVP

ekstraEkstrak­lasa SA i Telewiz­ja Pol­s­ka pod­pisały umowę, dzię­ki której hitowe mecze rundy wiosen­nej sezonu 2012/2013 zostaną pokazane w jed­nym z wiodą­cych kanałów TVP (TVP1 lub TVP2), a bram­ki z meczów każdej kole­j­ki T‑Mobile Ekstrak­lasy będzie moż­na zobaczyć między inny­mi w ser­wisach infor­ma­cyjnych TVP1, TVP2, TVP Sport i TVP Info oraz w kro­nikach „T‑Mobile Ekstrak­lasa GOL”.

Umowa zakła­da między inny­mi pokazanie na żywo dwóch wybranych meczów rundy wiosen­nej w kanałach TVP1 lub TVP2. Przy­pom­ni­jmy, że jesienią w TVP1 trans­mi­towane były spotka­nia Lechii Gdańsk z Legią Warsza­wa (oglą­dal­ność: 1 126 294 widzów) oraz Lecha Poz­nań z Legią Warsza­wa (oglą­dal­ność: 1 651 211 widzów).

Stałym źródłem infor­ma­cji na tem­at roz­gry­wek Ligi Zawodowej będzie prezen­towana dwa razy w tygod­niu w TVP1 (sobo­ty i wtor­ki, tuż po głównym wyda­niu „Wiado­moś­ci”)  ligowa kro­ni­ka „T‑Mobile Ekstrak­lasa GOL”, w której zobaczyć moż­na wszys­tkie bram­ki z meczów T‑ME. W ramów­ce TVP1 oraz TVP Sport zna­jdzie się też miesięczne pod­sumowanie zma­gań na boiskach T‑Mobile Ekstraklasy.

- Dzię­ki współpra­cy z Telewiz­ją Pol­ską nasze roz­gry­w­ki docier­a­ją do jeszcze szer­szego grona odbior­ców, a T‑Mobile Ekstrak­lasa sta­je się coraz pop­u­larniejsza. Wyni­ki oglą­dal­noś­ci potwierdza­ją też, że kibice pol­u­bili mag­a­zyn „T‑Mobile Ekstrak­lasa GOL”, który częs­to ma pon­ad czteromil­ionową wid­own­ię – mówi Marcin Ani­muc­ki, członek zarzą­du Ekstrak­lasy SA.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.