11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.59min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Enea wykupi prawa do nazwy stadionu?

stadion bulgarska miejski bułgarskaEnea jest jed­nym z kandy­datów do wykupi­enia nazwy Sta­dionu Miejskiego w Poz­na­niu — pisze “Głos Wielkopol­s­ki”. Zdaniem dzi­en­ni­ka negoc­jac­je mają szanse na powodze­nie, a przyśpieszyć je może niedaw­na zmi­ana zarzą­du w spółce Enea.

- KKS Lech Poz­nań i Marcelin Man­age­ment prowadzi negoc­jac­je doty­czące sprzedaży nazwy sta­dionu z wielo­ma pod­mio­ta­mi. Nasza ofer­ta została wysłana do kilkudziesię­ciu firm. Do cza­su pod­pisa­nia stosownych umów nie będziemy komen­tować tej sprawy - mówi na łamach gaze­ty Łukasz Borow­icz, rzecznik pra­sowy Lecha Poznań.

Nie­ofic­jal­nie wiado­mo, że za prawa do nazwy sta­dionu Enea miała­by płacić kon­sor­cjum Marcelin Man­age­ment oraz Lecha Poz­nań nwet 7 mln rocznie. Z tej kwoty 30% w ramach umowy oper­a­torskiej trafiło­by do mias­ta. Więk­szość jed­nak poz­woliła­by usta­bil­iować sytu­ację  finan­sową obec­nego oper­a­to­ra sta­dionu. Nie jest bowiem tajem­nicą, że zma­ga się on z prob­le­ma­mi finan­sowy­mi, a te spowodowały zwróce­nie się do mias­ta z prośbą o rene­goc­jac­je warunk­ów umowy wyna­j­mu stadionu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.