01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.43min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Enea wykupi prawa do nazwy stadionu?

stadion bulgarska miejski bułgarskaEnea jest jed­nym z kandy­datów do wykupi­enia nazwy Sta­dionu Miejskiego w Poz­na­niu — pisze “Głos Wielkopol­s­ki”. Zdaniem dzi­en­ni­ka negoc­jac­je mają szanse na powodze­nie, a przyśpieszyć je może niedaw­na zmi­ana zarzą­du w spółce Enea.

- KKS Lech Poz­nań i Marcelin Man­age­ment prowadzi negoc­jac­je doty­czące sprzedaży nazwy sta­dionu z wielo­ma pod­mio­ta­mi. Nasza ofer­ta została wysłana do kilkudziesię­ciu firm. Do cza­su pod­pisa­nia stosownych umów nie będziemy komen­tować tej sprawy - mówi na łamach gaze­ty Łukasz Borow­icz, rzecznik pra­sowy Lecha Poznań.

Nie­ofic­jal­nie wiado­mo, że za prawa do nazwy sta­dionu Enea miała­by płacić kon­sor­cjum Marcelin Man­age­ment oraz Lecha Poz­nań nwet 7 mln rocznie. Z tej kwoty 30% w ramach umowy oper­a­torskiej trafiło­by do mias­ta. Więk­szość jed­nak poz­woliła­by usta­bil­iować sytu­ację  finan­sową obec­nego oper­a­to­ra sta­dionu. Nie jest bowiem tajem­nicą, że zma­ga się on z prob­le­ma­mi finan­sowy­mi, a te spowodowały zwróce­nie się do mias­ta z prośbą o rene­goc­jac­je warunk­ów umowy wyna­j­mu stadionu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.