06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.17godz.51min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Raków Częstochowa – Lech Poznań. Darmowa transmisja online i na żywo w tv. Gdzie oglądać?

Raków Częstochowa – Lech Poznań. Darmowa transmisja online i na żywo w tv. Gdzie oglądać?

W 25. kole­jce Ekstrak­lasy sezonu 2020/21 Lech Poz­nań zagra na wyjeździe z Rakowem Częs­to­chowa. Mecz odbędzie się w sobotę 17 kwiet­nia o godz. 17:30 na GIEKSA Are­na w Bełcha­towie. Spotkanie będzie trans­mi­towane w pol­skiej telewiz­ji pol­skiej sportowej oraz online za dar­mo w internecie za pośred­nictwem trans­misji live stream.

Transmisja na żywo i live stream w internecie

Lech Poz­nań od czterech spotkań pozosta­je bez wygranej. Ostat­ni mecz “Kole­jorz” zremisował bezbramkowo z Legią Warsza­wa. Poz­na­ni­a­cy z dorobkiem 30. punk­tów zaj­mu­ją jede­nastce miejsce w ligowej tabeli. Stra­ta do podi­um Ekstrak­lasy wynosi na ten moment 10. punk­tów. W najbliższą sobotę “Kole­jorz” zagra z trzec­im zespołem pol­skiej ligi, czyli Rakowem Częs­to­chowa. Mecz zostanie roze­grany na wyjeździe. Trans­misję tego spotka­nia, które rozpocznie się o godz. 17:30, będzie moż­na śledz­ić za dar­mo w internecie. W tym celu należy sko­rzys­tać z plat­formy Canal+ Online, gdzie czeka na nas trans­misji live stream. Przez pier­wszy miesiąc może­my oglą­dać na Canal+ Online zupełnie za darmo.

» Oglą­daj mecz ZA DARMO w CANAL+ONLINE

Zobacz: Trans­mis­ja live stream meczu Raków Częs­to­chowa – Lech Poznań

Stream meczu Raków Częstochowa – Lech Poznań w internecie

Sobot­nie spotkanie, w którym Lech Poz­nań zagra z Rakowem Częs­to­chowa będzie trans­mi­towane na kanale Canal+ Sport 3 i TVP Sport. Kibice, chcąc oglą­dać mecz, mogą również sko­rzys­tać z trans­misji live na plat­formie Canal+ Online i player.pl. Dru­ga z w wymienionych stron ofer­u­je dostęp do całego paki­etu sportowego Canal+ Sport 3 za 45zł/mies. Wybier­a­jąc Canal+ Online płacimy 50 zł/mies. ale przez pier­wszy miesiąc oglą­damy za dar­mo. Z poziomu jed­nego kon­ta w tym samym cza­sie ist­nieje możli­wość oglą­da­nia na dwóch urządzeni­ach. Jeśli korzys­tamy z urządzeń z sys­tem android lub iOS musimy pobrać aplikację Canal+/Player ze Sklepu Google (dla androi­da) i z App Store (dla iOS). Może­my również sko­rzys­tać z trans­misji na sport.tvp.pl.

» Oglą­daj trans­misję online w CANAL+ONLINE

» Oglą­daj trans­misję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/Tero Vesalainen

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.