01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19392dn.-24godz.-59min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Raków Częstochowa – Lech Poznań. Darmowa transmisja online i na żywo w tv. Gdzie oglądać?

Raków Częstochowa – Lech Poznań. Darmowa transmisja online i na żywo w tv. Gdzie oglądać?

W 25. kole­jce Ekstrak­lasy sezonu 2020/21 Lech Poz­nań zagra na wyjeździe z Rakowem Częs­to­chowa. Mecz odbędzie się w sobotę 17 kwiet­nia o godz. 17:30 na GIEKSA Are­na w Bełcha­towie. Spotkanie będzie trans­mi­towane w pol­skiej telewiz­ji pol­skiej sportowej oraz online za dar­mo w internecie za pośred­nictwem trans­misji live stream.

Transmisja na żywo i live stream w internecie

Lech Poz­nań od czterech spotkań pozosta­je bez wygranej. Ostat­ni mecz “Kole­jorz” zremisował bezbramkowo z Legią Warsza­wa. Poz­na­ni­a­cy z dorobkiem 30. punk­tów zaj­mu­ją jede­nastce miejsce w ligowej tabeli. Stra­ta do podi­um Ekstrak­lasy wynosi na ten moment 10. punk­tów. W najbliższą sobotę “Kole­jorz” zagra z trzec­im zespołem pol­skiej ligi, czyli Rakowem Częs­to­chowa. Mecz zostanie roze­grany na wyjeździe. Trans­misję tego spotka­nia, które rozpocznie się o godz. 17:30, będzie moż­na śledz­ić za dar­mo w internecie. W tym celu należy sko­rzys­tać z plat­formy Canal+ Online, gdzie czeka na nas trans­misji live stream. Przez pier­wszy miesiąc może­my oglą­dać na Canal+ Online zupełnie za darmo.

» Oglą­daj mecz ZA DARMO w CANAL+ONLINE

Zobacz: Trans­mis­ja live stream meczu Raków Częs­to­chowa – Lech Poznań

Stream meczu Raków Częstochowa – Lech Poznań w internecie

Sobot­nie spotkanie, w którym Lech Poz­nań zagra z Rakowem Częs­to­chowa będzie trans­mi­towane na kanale Canal+ Sport 3 i TVP Sport. Kibice, chcąc oglą­dać mecz, mogą również sko­rzys­tać z trans­misji live na plat­formie Canal+ Online i player.pl. Dru­ga z w wymienionych stron ofer­u­je dostęp do całego paki­etu sportowego Canal+ Sport 3 za 45zł/mies. Wybier­a­jąc Canal+ Online płacimy 50 zł/mies. ale przez pier­wszy miesiąc oglą­damy za dar­mo. Z poziomu jed­nego kon­ta w tym samym cza­sie ist­nieje możli­wość oglą­da­nia na dwóch urządzeni­ach. Jeśli korzys­tamy z urządzeń z sys­tem android lub iOS musimy pobrać aplikację Canal+/Player ze Sklepu Google (dla androi­da) i z App Store (dla iOS). Może­my również sko­rzys­tać z trans­misji na sport.tvp.pl.

» Oglą­daj trans­misję online w CANAL+ONLINE

» Oglą­daj trans­misję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/Tero Vesalainen

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.