FC Barcelona wygrała Lech Cup 2011

FC Barcelona została tri­umfa­torem Lech Cup 2011. W finale pokon­ali oni Sport­ing Lizbona, który zajął drugie miejsce. Trze­cie było Dinamo Zagrzeb, którzy w meczu o tę lokatę pokon­ali PSG. Lechi­ci zajęli ostate­cznie piątą pozycję.

Spotkanie finałowe obfi­towało w wiele emocji. W nim lep­si okaza­li się zawod­ni­cy FC Barcelony, którzy pokon­ali 5:3 Sport­ing Lizbona. Trze­cie miejsce w Lech Cup zajęli zawod­ni­cy Dinamo Zagrzeb, którzy wygrali z Paris-Saint Ger­main 2:0.

W pozostałych spotka­ni­ach również emocji nie brakowało. W spotka­niu o dziewiąte miejsce Atleti­co Paraneanse pokon­ało 3:2 Tot­ten­ham Hot­spurs. O siód­mą lokatę rywal­i­zowały dwa klu­by z Niemiec: Bay­er Lev­erkusen i Hertha Berlin. Lep­si okaza­li się gracze Herthy Berlin, którzy co praw­da w reg­u­laminowym cza­sie gry zremisowali z 3:3, ale wygrali po serii jedenastek.

Podopieczni tren­era Karo­la Bartkowia­ka zajęli piąte miejsce w turnieju. W meczu o tę pozy­cję pokon­ali Borus­się Dort­mund po rzu­tach karnych 6:5. W reg­u­laminowym cza­sie zgro­madzeni w Are­nie kibice nie zobaczyli bramek.

Finał:
FC Barcelona 5:3 Sport­ing CP

Mecz o 3. miejsce:
Dinamo Zagrzeb 2:0 Paris Saint Germain

Mecz o 5. miejsce:
Lech Poz­nań 0:0 Borus­sia Dort­mund (pk. 6:5)

Mecz o 7. miejsce:
Hertha Berlin 3:3 Bay­er Leverkusen

Mecz o 9. miejsce:
Atleti­co Paranaense 3:2 Tot­ten­ham Hotspur

zdję­cie: Fil­ip Furmańczyk/Lech Poznań

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress