03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.29min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Felicio Brown Forbes zostanie piłkarzem Lecha Poznań?

Felicio Brown Forbes zostanie piłkarzem Lecha Poznań?

Lech Poz­nań został zmus­zony, by dokon­ać jeszcze jed­nego trans­feru w linii ofen­sy­wnej. Po kon­tuzji Niki Kaczarawy, należy zaopa­trzyć się w rez­er­wowego napast­ni­ka. Na celown­iku drużyny z Wielkopol­s­ki ma być Feli­cio Brown Forbes. Na prze­jś­ciu Kostarykan­i­na mogą jed­nak stanąć kwest­ię proceduralne.

Napastnik potrzebny od zaraz

Na samym początku trze­ba powiedzieć, że Feli­cio Brown Forbes był­by rozwiązaniem krótkoter­mi­nowym i doraźnym, ponieważ trans­fer miał­by charak­ter wypoży­czenia tylko do koń­ca trwa­jącego sezonu. Napast­nik Wisły Kraków barw klubowych może jed­nak nie zmienić, gdyż do gło­su dojdą przepisy obow­iązu­jące według roz­porządzeń FIFA

Niespeł­na 30-let­ni ataku­ją­cy w tej kam­panii raz założył koszulkę Rakowa Częs­to­chowa, ale częś­ciej reprezen­tował wspom­ni­aną Wisłę Kraków. Przepisy przewidu­ją reprezen­towanie jedynie dwóch klubów wys­tępu­ją­cych wewnątrz jed­nej ligi. Nieco lep­iej wyglą­da to, jeśli chodzi o PZPN, dlat­ego też Lech i sam Forbes muszą czekać na decyzję władz tych organizacji.

Zobacz również: Kar­lo Muhar odszedł z Lecha Poznań

Feli­cio Brown Forbes w tym sezonie ligowym strzelił trzy bram­ki w ośmiu roze­granych meczach w koszulce Wisły Kraków. Najlep­szy okres zan­otował w kam­panii 2019/20, kiedy w barwach Rakowa Częs­to­chowa aż dziesięć razy wpisy­wał się na listę strzelców.

 

fot.400mm.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.