06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.21godz.7min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Feralna porażka kiboli na koniec jesieni

Feralna porażka kiboli na koniec jesieni

Druży­na Wiary Lecha prze­grała ostat­ni mecz roz­gry­wany w tym roku. Od Kiboli lep­si okaza­li się piłkarze Kło­su Zaniemyśl, którzy wygrali  4:1.

Obie drużyny spotkanie rozpoczęły, ale już w 6. min­u­cie przy­jezd­ni mogli wyjść na prowadze­nie, ale dobry­mi inter­wenc­ja­mi popisał się Juchacz. Przed długą część pier­wszej połowy podopieczni tren­era Kus­to­nia nie mogli znaleźć sposobu na prze­dostanie się pod pole karne goś­ci, jed­nak w 27. min­u­cie Gór­czak uderzył głową tuż obok słup­ka. Kil­ka min­ut później z dys­tan­su uderzał Niedźwiedz­ki, ale czu­jnie zachował się golkiper Kło­su. Pod koniec pier­wszej połowy na strzał z czter­dzi­es­tu metrów zde­cy­dował się Adams­ki, lecz po raz kole­jny w bram­ce dobrze inter­we­niował bramkarz gości.

Po prz­er­wie pier­wsi do ataku ruszyli piłkarze DWL, ale Gór­czak z dogod­nej sytu­acji uderzył wysoko pon­ad bramką. W 61. min­u­cie do bram­ki trafił Niedźwiedz­ki, jed­nak sędzia odg­wiz­dał spalonego.  Dwie min­u­ty później to przy­jezd­ni wys­zli na prowadze­nie, strze­la­jąc bramkę po rzu­cie wol­nym. Bard­zo szy­bko piłkarze Zaniemyśla prowadzili 2:0 po tym, jak jeden z nich wyszedł sam na sam z Juchaczem i pewnie umieś­cił piłkę w siatce. Na te dwa trafienia szy­bko odpowiedzieli Kibole. Z wole­ja do bram­ki trafił Niedźwiedz­ki. Pięć min­ut później Kłos prowadz­ił już 3:1 po tym, jak fut­bolówka przelobowała bramkarza DWL i wpadła do siat­ki. W 75. min­u­cie było 4:1 po golu po długim słup­ku. Tuż przed końcem gospo­darze mogli nieco zni­welować straty, ale po głów­ce Makowskiego nikt nie zamknął akcji.

K.K.S. Wiara Lecha – Kłos Zaniemyśl 1:4 (0:0)

Bram­ki:  68. Niedźwiedz­ki – 63., 65., 70., 75.

Żółte kart­ki: 30. St. Makows­ki — 51.

DWL: Juchacz – Olaszczyk (70. Nowak), Smu­niews­ki, Pawlaczyk – Łaszyńs­ki,  Adams­ki (60.P. Makows­ki), J.Makowski, S. Makows­ki – Kuznow­icz (70. Wróż) , Gór­czak (75. Szen­feld), Niedźwiedzki

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.