01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.1min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Fin na celowniku Lecha Poznań

Kasper Hämäläi­nen to kole­jny zawod­nik będą­cy w kręgu zain­tere­sowań Lecha Poz­nań. 26-let­ni Fin wys­tępu­je obec­nie w Djur­gar­dens IF, z którego do stol­i­cy Wielkopol­s­ki trafił Keb­ba Ceesay. Według nie­ofic­jal­nych infor­ma­cji piłkarz wys­tępu­ją­cy na pozy­cji pomoc­ni­ka był już w Poz­na­niu i oglą­dał sta­dion przy Buł­garskiej oraz jego zaplecze.

-Prze­jś­cie do innej ligi europe­jskiej było­by dla niego dobre — mówił agent fińskiego zawod­ni­ka Patrick Mörk. Fin może otrzy­mać zgodę na zmi­anę klubu, ponieważ ten niedawno zatrud­nił Ertona Fejzul­lahu, który ma w nowym sezonie rozpoczy­na­ją­cym się w mar­cu stanow­ić o sile ofen­sy­wnej drużyny ze Sztokholmu.

Kon­trakt Hämäläi­ne­na z Djur­gar­dens wygasa 31 grud­nia 2013 roku. W poprzed­nim sezonie zdobył 4 bram­ki. To nie jedyny ofen­sy­wny zawod­nik, którego Lech obser­wował w Szwecji. Latem dążył do zatrud­nienia Waris Abdul Majee­da z Häck­en, który po zakończe­niu bard­zo udanego sezonu (23 gole) przeniósł się do Spar­ta­ka Moskwa. Kole­jnym był , który wys­tępu­je w Kalmar, a w min­ionym sezonie zdobył 14 bramek.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.