27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
49dn.13godz.12min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Fisher: Lech teraz pokazuje inne oblicze

Fisher: Lech teraz pokazuje inne oblicze

Ekipa z Basel do Poz­na­nia przy­jechała w nieco okro­jonym składzie. Kilku czołowych piłkarzy zostało w domu, by zre­gen­erować się przed meczem ligowym – Marek Such i Marc Janko nie zagra­ją z powodu nad­mi­aru żół­tych kartek. Bramkarz, Tomas Vaclik jest kon­tuzjowany, w domu został też nasz kap­i­tan, Matias Del­ga­do. Musimy myśleć o tym, że jesteśmy lid­erem grupy, w niedzielę czeka nas ważne spotkanie z FC Sion i musimy się do niego dobrze przy­go­tować – mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji Urs Fisher.

Od poprzed­nich meczów z ekipą z Bazylei minęło już sporo cza­su. Lech popraw­ił znacznie grę, a przede wszys­tkim nie prze­gry­wa meczów – Wiemy, że Lech ostat­nio osią­ga same pozy­ty­wne rezul­taty. Wygry­wa­ją ostat­nie mecze, ale ich sposób gry się nie zmienił. Nowy tren­er dokon­ał jed­nej, dwóch  zmi­an w sys­temie czy ustawieniu.

Piłkarze Basel są już pewni awan­su do kole­jnej rundy Ligi Europy, ale zro­bią wszys­tko, by po raz czwarty w tym sezonie wygrać z Kole­jorzem – Zda­ję sobie sprawę, że Lech ter­az pokazu­je inne oblicze. Ich gra jest swo­bod­niejsza, widać, że nie są tacy spię­ci przed każdym meczem. My będziemy się starali, aby temu się prze­ci­w­staw­ić. Do każdego meczu przys­tępu­je­my z chę­cią zwycięst­wa i tak samo będzie pod­czas jutrze­jszego meczu – deklaru­je szkoleniowiec.

Tak naprawdę na awans szanse mają jeszcze wszys­tkie trzy pozostałe zespoły – Po losowa­niu grup zdawałem sobie sprawę, że to będzie trud­na i wyrów­nana gru­pa. His­to­ria i osiąg­nię­cia zespołów prze­maw­iała za Fiorentiną i Basel. Mecze jakie gral­iśmy z Lechem nie były łatwe. Wiedzieliśmy od początku, że to będzie cięż­ki ryw­al. Bele­nens­es również spraw­iło nam dużo kłopotów. Wiedzi­ałem, że ta gru­pa będzie wyrów­nana i nie było to dla mnie zaskoczenie.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.