06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.2godz.32min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Fisher: Lech teraz pokazuje inne oblicze

Fisher: Lech teraz pokazuje inne oblicze

Ekipa z Basel do Poz­na­nia przy­jechała w nieco okro­jonym składzie. Kilku czołowych piłkarzy zostało w domu, by zre­gen­erować się przed meczem ligowym – Marek Such i Marc Janko nie zagra­ją z powodu nad­mi­aru żół­tych kartek. Bramkarz, Tomas Vaclik jest kon­tuzjowany, w domu został też nasz kap­i­tan, Matias Del­ga­do. Musimy myśleć o tym, że jesteśmy lid­erem grupy, w niedzielę czeka nas ważne spotkanie z FC Sion i musimy się do niego dobrze przy­go­tować – mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji Urs Fisher.

Od poprzed­nich meczów z ekipą z Bazylei minęło już sporo cza­su. Lech popraw­ił znacznie grę, a przede wszys­tkim nie prze­gry­wa meczów – Wiemy, że Lech ostat­nio osią­ga same pozy­ty­wne rezul­taty. Wygry­wa­ją ostat­nie mecze, ale ich sposób gry się nie zmienił. Nowy tren­er dokon­ał jed­nej, dwóch  zmi­an w sys­temie czy ustawieniu.

Piłkarze Basel są już pewni awan­su do kole­jnej rundy Ligi Europy, ale zro­bią wszys­tko, by po raz czwarty w tym sezonie wygrać z Kole­jorzem – Zda­ję sobie sprawę, że Lech ter­az pokazu­je inne oblicze. Ich gra jest swo­bod­niejsza, widać, że nie są tacy spię­ci przed każdym meczem. My będziemy się starali, aby temu się prze­ci­w­staw­ić. Do każdego meczu przys­tępu­je­my z chę­cią zwycięst­wa i tak samo będzie pod­czas jutrze­jszego meczu – deklaru­je szkoleniowiec.

Tak naprawdę na awans szanse mają jeszcze wszys­tkie trzy pozostałe zespoły – Po losowa­niu grup zdawałem sobie sprawę, że to będzie trud­na i wyrów­nana gru­pa. His­to­ria i osiąg­nię­cia zespołów prze­maw­iała za Fiorentiną i Basel. Mecze jakie gral­iśmy z Lechem nie były łatwe. Wiedzieliśmy od początku, że to będzie cięż­ki ryw­al. Bele­nens­es również spraw­iło nam dużo kłopotów. Wiedzi­ałem, że ta gru­pa będzie wyrów­nana i nie było to dla mnie zaskoczenie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.