01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
6dn.5godz.39min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

FK-Lech: Batalię o LM czas zacząć!

FK-Lech: Batalię o <span class="caps">LM</span> czas zacząć!

Już wiec­zorem piłkarze Lecha Poz­nań wybieg­ną na murawę Sta­dionu Olimpi­jskiego Asim Fer­ha­tović Hase w Sara­jew­ie. Początek spotka­nia o 21:00.

Kole­jorz rozpocznie zma­gania o Ligę Mis­trzów od 2. rundy kwal­i­fika­cyjnej. Rywalem lechitów będzie mis­trz Bośni i Herce­gowiny — FK Sarajewo.

Pod­czas przy­go­towań Lech roze­grał pięć meczów kon­trol­nych, z czego cztery zakończyły się zwycięst­wem Kole­jorza. Dodatkowo lechi­ci tri­um­fowali w piątek nad warsza­wską Legią i zdobyli Super­puchar Pol­s­ki. Bram­ki w tym spotka­niu zdoby­wali Tomasz Kędzio­ra, Marcin Kamińs­ki oraz Daw­id Kow­nac­ki. Szere­gi mis­trza Pol­s­ki wzmoc­nili latem Marcin Robak, Dar­iusz Dud­ka, Abdul Aziz Tet­teh oraz Denis Thomalla.

FK Sara­je­wo nie miało tak udanych spotkań kon­trol­nych. Trzykrot­nie okaza­li się lep­si od swoich rywali (1–0 z RNK Split, 5–0 z Borac Jelah, 2:1 Mla­dost Doboj Kankaj), lecz tyle samo odnieśli porażek (0–3 z Worskla Połtawa i 1–3 z Karpata­mi Lwów i HNK Rijeką).

Tren­er Maciej Sko­rża nie będzie mógł sko­rzys­tać z usług Ger­go Lovrenc­sic­sa oraz Paulusa Ara­ju­uri’ego, którzy cały czas prze­chodzą okres reha­bil­i­tacji. Z kolei w drużynie FK niepewny jest udzi­ał w meczu Leona Benko i Gojko Cimirota.

Mecz rozpocznie się o 21:00 w Sara­jew­ie. Trans­mis­ja spotka­nia na TVP.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.