01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-9godz.-45min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

FK-Lech: Batalię o LM czas zacząć!

FK-Lech: Batalię o <span class="caps">LM</span> czas zacząć!

Już wiec­zorem piłkarze Lecha Poz­nań wybieg­ną na murawę Sta­dionu Olimpi­jskiego Asim Fer­ha­tović Hase w Sara­jew­ie. Początek spotka­nia o 21:00.

Kole­jorz rozpocznie zma­gania o Ligę Mis­trzów od 2. rundy kwal­i­fika­cyjnej. Rywalem lechitów będzie mis­trz Bośni i Herce­gowiny — FK Sarajewo.

Pod­czas przy­go­towań Lech roze­grał pięć meczów kon­trol­nych, z czego cztery zakończyły się zwycięst­wem Kole­jorza. Dodatkowo lechi­ci tri­um­fowali w piątek nad warsza­wską Legią i zdobyli Super­puchar Pol­s­ki. Bram­ki w tym spotka­niu zdoby­wali Tomasz Kędzio­ra, Marcin Kamińs­ki oraz Daw­id Kow­nac­ki. Szere­gi mis­trza Pol­s­ki wzmoc­nili latem Marcin Robak, Dar­iusz Dud­ka, Abdul Aziz Tet­teh oraz Denis Thomalla.

FK Sara­je­wo nie miało tak udanych spotkań kon­trol­nych. Trzykrot­nie okaza­li się lep­si od swoich rywali (1–0 z RNK Split, 5–0 z Borac Jelah, 2:1 Mla­dost Doboj Kankaj), lecz tyle samo odnieśli porażek (0–3 z Worskla Połtawa i 1–3 z Karpata­mi Lwów i HNK Rijeką).

Tren­er Maciej Sko­rża nie będzie mógł sko­rzys­tać z usług Ger­go Lovrenc­sic­sa oraz Paulusa Ara­ju­uri’ego, którzy cały czas prze­chodzą okres reha­bil­i­tacji. Z kolei w drużynie FK niepewny jest udzi­ał w meczu Leona Benko i Gojko Cimirota.

Mecz rozpocznie się o 21:00 w Sara­jew­ie. Trans­mis­ja spotka­nia na TVP.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.