03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.4min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Formella: Bramka stracona w 90. minucie zawsze boli

Formella: Bramka stracona w 90. minucie zawsze boli

Piłkarze reprezen­tacji Pol­s­ki do lat 21 prowadzili od 27. min­u­ty spotka­nia po golu Jarosława Jacha, lecz w dolic­zonym cza­sie gry wyrów­nał Pross­er. - Bram­ka stra­cona w 90. min­u­cie zawsze boli, tym bardziej, że mieliśmy znaczną przewagę w drugiej połowie, a i w pier­wszej mieliśmy swo­je sytu­acje. Boli ten remis, ale jedziemy dalej. – mówi pomoc­nik kadry.

Najwięk­sze szanse na zmi­anę wyniku mieli Mar­iusz Stępińs­ki i wspom­ni­any wcześniej Dar­iusz Formel­la, lecz żad­ne­mu z nich nie udało się pokon­ać bramkarza Węgi­er. - W pier­wszej połowie miałem dobrą sytu­ację, to obroń­ca wybił moją piłkę z linii bramkowej, a w drugiej obronił bramkarz. Cza­sa­mi tak jest,  że nie chce wpaść.

Tren­er Dor­na wys­taw­ił wczo­raj młodego pomoc­ni­ka Kole­jorza w pier­wszym składzie.  W 77. min­u­cie spotka­nia za lechitę wszedł Prze­mysław Frankows­ki, który na co dzień gra w Jagiel­loni Białys­tok. — Przy­go­towu­je­my się do Mis­tr­zostw Europy i każdy mecz przy­bliża każdego z nas do tej wyjś­ciowej jede­nast­ki, ale do tego jest jeszcze dale­ka dro­ga i jeszcze kil­ka meczów towarzys­kich przed nami. 

Pod­czas nieobec­noś­ci zawod­ników, w klu­bie doszło do zmi­any tren­era. Jana Urbana zastąpił Nenad Bjel­i­ca. Czy sam piłkarz widzi dla siebie szan­sę na grę w pod­sta­wowym składzie? — Nie wiem, nie widzi­ałem się z trenerem, dopiero dzisi­aj mamy pier­wszy tren­ing regen­er­a­cyjny i zobaczymy. Tego nie wie jeszcze nikt. Gdy zmienia się tren­er, każdy ma czys­tą kartę i będą grali ci, których on wybierze. – kończy Formel­la.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.