Formella: Cieszę się, że odgrywam coraz większą rolę

Formella: Cieszę się, że odgrywam coraz większą rolę

Już jutro lechi­ci zmierzą się na wyjeździe z warsza­wską Legią, Będzie to pier­wszy mecz rundy finałowej kończącego się sezonu.

W zeszłym sezonie Kole­jorz z Legią grał w ostat­niej kole­jce, w tym rozpoczy­na rundę finałową spotkaniem z Wojskowy­mi – To nie ma znaczenia czy gramy w pier­wszym meczu rundy czy ostat­nim, bo obo­jęt­nie kiedy byśmy nie grali, to chce­my wygrać – mówił przed meczem Dar­iusz Formella

ejberempire

W lidze jesienią Lech był blisko wywiezienia kom­ple­tu punk­tów z Warsza­wy, ostate­cznie obie drużyny podzieliły się punk­ta­mi – Ja ten mecz wspom­i­nam bard­zo dobrze. Prowadzil­iśmy 2:0, byliśmy blisko wygranej, ale stra­cil­iśmy bramkę w ostat­niej min­u­cie. Ter­az musimy zagrać bardziej skutecznie i jak będzie okaz­ja to dobić rywala.

Darek Formella

Formel­la zeszło­ty­god­niowy mecz rozpoczął na ław­ce rez­er­wowych, a wydawać by się mogło, że wskoczy do składu kosztem kon­tuzjowanego Ger­go Lovrenc­sics – Byłem rozczarowany, bo chci­ałem zagrać, ale taka była decyz­ja tren­era. Ja się cieszę, że odgry­wam coraz więk­sza rolę i wychodzę w pier­wszej jede­nastce. Znam swo­je miejsce w szeregu, ale chci­ałbym grać w każdym meczu – przyznaje.

Jutrze­jsze spotkanie będzie drugim w ciągu tygod­nia z ekipą tren­era Berga, a Lech będzie miał okazję zre­wanżować się legion­is­tom za porażkę na Sta­dion­ie Nar­o­dowym – Chce­my wygrać to spotkanie, bo wiemy jaki jest to mecz dla nas i kibiców. O nasze nastaw­ie­nie i zaan­gażowanie moż­na być spoko­jnym. Na mecze z Legią zawsze czekało się pół roku, a ter­az moż­na odczuć spokój i to dobrze, że nie ma takiej otoczki.

Odkąd trenerem został Maciej Sko­rża, Darek Formel­la coraz częś­ciej pojaw­ia się w wyjś­ciowej jede­nastce, a także strzela coraz więcej goli – Tren­er mi zau­fał, daje szanse gra­nia, a ja bard­zo to doce­ni­am. Wyko­rzys­tu­ję każdą min­utę najlepiej  jak się da i udowad­ni­am tren­erowi, że dobrze robi, staw­ia­jąc na mnie – kończy wychowanek Arki Gdynia.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress