27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.10godz.57min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Formella: Cieszę się, że odgrywam coraz większą rolę

Formella: Cieszę się, że odgrywam coraz większą rolę

Już jutro lechi­ci zmierzą się na wyjeździe z warsza­wską Legią, Będzie to pier­wszy mecz rundy finałowej kończącego się sezonu.

W zeszłym sezonie Kole­jorz z Legią grał w ostat­niej kole­jce, w tym rozpoczy­na rundę finałową spotkaniem z Wojskowy­mi – To nie ma znaczenia czy gramy w pier­wszym meczu rundy czy ostat­nim, bo obo­jęt­nie kiedy byśmy nie grali, to chce­my wygrać – mówił przed meczem Dar­iusz Formella

ejberempire

W lidze jesienią Lech był blisko wywiezienia kom­ple­tu punk­tów z Warsza­wy, ostate­cznie obie drużyny podzieliły się punk­ta­mi – Ja ten mecz wspom­i­nam bard­zo dobrze. Prowadzil­iśmy 2:0, byliśmy blisko wygranej, ale stra­cil­iśmy bramkę w ostat­niej min­u­cie. Ter­az musimy zagrać bardziej skutecznie i jak będzie okaz­ja to dobić rywala.

Darek Formella

Formel­la zeszło­ty­god­niowy mecz rozpoczął na ław­ce rez­er­wowych, a wydawać by się mogło, że wskoczy do składu kosztem kon­tuzjowanego Ger­go Lovrenc­sics – Byłem rozczarowany, bo chci­ałem zagrać, ale taka była decyz­ja tren­era. Ja się cieszę, że odgry­wam coraz więk­sza rolę i wychodzę w pier­wszej jede­nastce. Znam swo­je miejsce w szeregu, ale chci­ałbym grać w każdym meczu – przyznaje.

Jutrze­jsze spotkanie będzie drugim w ciągu tygod­nia z ekipą tren­era Berga, a Lech będzie miał okazję zre­wanżować się legion­is­tom za porażkę na Sta­dion­ie Nar­o­dowym – Chce­my wygrać to spotkanie, bo wiemy jaki jest to mecz dla nas i kibiców. O nasze nastaw­ie­nie i zaan­gażowanie moż­na być spoko­jnym. Na mecze z Legią zawsze czekało się pół roku, a ter­az moż­na odczuć spokój i to dobrze, że nie ma takiej otoczki.

Odkąd trenerem został Maciej Sko­rża, Darek Formel­la coraz częś­ciej pojaw­ia się w wyjś­ciowej jede­nastce, a także strzela coraz więcej goli – Tren­er mi zau­fał, daje szanse gra­nia, a ja bard­zo to doce­ni­am. Wyko­rzys­tu­ję każdą min­utę najlepiej  jak się da i udowad­ni­am tren­erowi, że dobrze robi, staw­ia­jąc na mnie – kończy wychowanek Arki Gdynia.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.