07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.54min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Formella: Damy z siebie wszystko

Formella: Damy z siebie wszystko

Dziś na INEA Sta­dion­ie po raz pier­wszy odbył się otwarty tren­ing dla kibiców, który zobaczyło około 300 osób – Bard­zo fajne wydarze­nie. Cieszy, że kibice przys­zli, a było ich dziś naprawdę sporo – przyz­nał Dar­iusz Formel­la. – Nie ma dla nas znaczenia, czy trenu­je­my bez kibiców, czy z nimi. Jesteśmy przyzwycza­jeni. Każdy mecz gramy praw­ie przy 20 tysią­cach ludzi.

- Jak sam gdy­bym był kibicem to chci­ałbym wiedzieć jak­by jak wyglą­da­ją trenin­gi mojego ulu­bionego zespołu — doda­je Formella. 

Już jutro lechitów czeka mecz z Wisłą, jak zagra­ją podopieczni Mar­iusza Ruma­ka? – Mecz z Wisłą jest ważny dla naszych kibiców i mogę zapewnić, że będzie to dobre spotkanie oraz to, że damy z siebie wszys­tko – zaznacza.

Dar­iusz Formel­la ostat­ni mecz w Lidze Europe­jskiej prze­siedzi­ał na ław­ce. Jak oce­nia spotkanie z Island­czyka­mi? – Mieliśmy sytu­acje, ale jak ich się nie wyko­rzys­tu­je, to ciężko wygrać spotkanie. Tego nam brakowało, szwankowała przede wszys­tkim skuteczność – tłu­maczy porażkę na Islandii.

Oba wyjaz­dowe mecze zakończyły się porażką 0:1 i jak przyz­na­je Formel­la były one do siebie bard­zo podob­ne – Te dwa mecze były praw­ie takie same, ale w Estonii mieliśmy mniej sytu­acji bramkowych. Ter­az było ich więcej, ale musimy je zamieni­ać na bramki.

Mecz z Wisłą będzie w pewien sposób szan­są na zre­ha­bil­i­towanie się za fer­al­ną, czwartkową porażkę – Jutro gramy mecz i to on jest najważniejszy. Jeśli będziemy myśleć tylko o czwartkowym spotka­niu to dostaniemy jutro baty i atmos­fera przed rewanżem nie będzie dobra. Mam jed­nak nadzieję, że wszys­tko pójdzie po naszej myśli i będziemy sku­pi­ać się na meczu pucharowym – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.