11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.21min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Formella od lipca piłkarzem Lecha

formellaDar­iusza Formel­la od 1 lip­ca zostanie piłkarzem Lecha Poz­nań — infor­mu­je ofic­jal­na strona Arki Gdy­nia. Niespeł­na 18-let­ni zawod­nik wys­tępu­ją­cy na pozy­cji napast­ni­ka był uczest­nikiem Mis­tr­zostw Europy do lat 17. W zimowych sparingach trafił dla Arki cztery bramki.


Piłkarz zade­bi­u­tował w seniorskim zes­pole Arki 4 sierp­nia 2012 roku, gdy pojaw­ił się na boisku w 89. min­u­cie meczu prze­ci­wko War­cie Poz­nań. Jesienią zagrał w 7 spotka­ni­ach, choć w aż 5 wchodz­ił w ław­ki. Na boisku spędz­ił 185 min­ut i nie zdobył żad­nej bram­ki. W poprzed­nim sezonie zdobył zło­ty medal w Mis­tr­zost­wach Pol­s­ki Juniorów Starszych, w których był wyróż­ni­a­ją­cym się zawodnikiem.

- Dar­iusz dołączy do pier­wszego zespołu po zakończe­niu obec­nego sezonu. Jego grę i postępy obser­wowal­iśmy od dłuższego cza­su. Jest to młody zawod­nik o ogrom­nym potenc­jale. Mamy nadzieję, że jesienią wkom­ponu­je się w zespół i podob­nie jak jego kole­ga z reprezen­tacji Karol Linet­ty, będzie swo­ją grą cieszył kibiców i tren­erów Kole­jorza — przyz­nał na łamach ofic­jal­nej strony Lecha Poz­nań, Piotr Rutkowski.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.