01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.46min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Formella od lipca piłkarzem Lecha

formellaDar­iusza Formel­la od 1 lip­ca zostanie piłkarzem Lecha Poz­nań — infor­mu­je ofic­jal­na strona Arki Gdy­nia. Niespeł­na 18-let­ni zawod­nik wys­tępu­ją­cy na pozy­cji napast­ni­ka był uczest­nikiem Mis­tr­zostw Europy do lat 17. W zimowych sparingach trafił dla Arki cztery bramki.


Piłkarz zade­bi­u­tował w seniorskim zes­pole Arki 4 sierp­nia 2012 roku, gdy pojaw­ił się na boisku w 89. min­u­cie meczu prze­ci­wko War­cie Poz­nań. Jesienią zagrał w 7 spotka­ni­ach, choć w aż 5 wchodz­ił w ław­ki. Na boisku spędz­ił 185 min­ut i nie zdobył żad­nej bram­ki. W poprzed­nim sezonie zdobył zło­ty medal w Mis­tr­zost­wach Pol­s­ki Juniorów Starszych, w których był wyróż­ni­a­ją­cym się zawodnikiem.

- Dar­iusz dołączy do pier­wszego zespołu po zakończe­niu obec­nego sezonu. Jego grę i postępy obser­wowal­iśmy od dłuższego cza­su. Jest to młody zawod­nik o ogrom­nym potenc­jale. Mamy nadzieję, że jesienią wkom­ponu­je się w zespół i podob­nie jak jego kole­ga z reprezen­tacji Karol Linet­ty, będzie swo­ją grą cieszył kibiców i tren­erów Kole­jorza — przyz­nał na łamach ofic­jal­nej strony Lecha Poz­nań, Piotr Rutkowski.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.