Formella: Staraliśmy się jak tylko mogliśmy

Formella: Staraliśmy się jak tylko mogliśmy

W 24. kole­jce zma­gań w T‑Mobile Ekstrak­lasie Lech poległ z Byd­goskim Zaw­iszą na wyjeździe. Podopieczni byłego tren­era Lecha wbili piłkę do bram­ki Macie­ja Gos­tom­skiego jed­nokrot­nie, a lechi­ci nie byli na to wstanie odpowiedzieć nawet jed­nym golem.

Najpierw w pier­wszej połowie sytu­ację na strze­le­nie gola miał Zaur Sada­jew, w drugiej połowie Czeczen znów znalazł się w sytu­acji sam na sam, a pod koniec meczu w poprzeczkę trafił jeszcze Ger­go Lovrenc­sics- nie ma znaczenia kiedy się pojaw­ia­ją dobre okazję na strze­le­nie bram­ki. Mogą się pojaw­ić w pier­wszych min­u­tach i w 90. min­u­cie- to nie ma znaczenia. My jesteśmy zobow­iązani je wyko­rzysty­wać. Udało nam się stworzyć dwie dogodne sytu­acje w drugiej połowie, lecz nieste­ty bram­ka nie padła. Dlat­ego wyjeżdżamy dzisi­aj bez zdobytego gola- opowia­da Dar­iusz Formella.

Młody skrzy­dłowy poz­nańskiego Lecha zmienił w prz­er­wie Szy­mona Pawłowskiego, ale miał utrud­nione zadanie. Lech bowiem od 25. min­u­ty grał w osła­bi­e­niu z uwa­gi na czer­woną kartkę Arnou­da Djouma i w drugiej połowie musi­ał gonić wynik w dziesiątkę-Zazwyczaj w dziesiątke gra się ciężej, a my mieliśmy jeszcze jed­ną bramkę do odro­bi­enia. W drugiej połowie staral­iśmy się jak tylko mogliśmy i robil­iśmy wszys­tko by przechylić sza­lę korzyś­ci na naszą stronę. Na nasze nieszczęś­cie stać nas było tylko na dwie sytu­acje, których nie przyszło nam wyko­rzys­tać- komen­tu­je Darek.

Poraż­ka z drużyną Mar­iusza Ruma­ka była dopiero czwartą w obec­nym sezonie w wyko­na­niu Lecha. Kole­jorz wciąż nieste­ty cier­pi na niemoc w meczach wyjaz­dowych. Ostat­ni raz w lidze poza domem podopieczni Macie­ja Sko­rży tri­um­fowali w Krakowie 7 grud­nia zeszłego roku. Ciężko będzie wal­czyć o najwyższe cele nie wygry­wa­jąc meczów nie tylko na Inea Sta­dion­ie, z czego doskonale zda­je sobie sprawę Formel­la- Zaw­isza był na razie naj­moc­niejszym zespołem, który nas pokon­ał. Oczy­wiś­cie my wal­cząc o mis­tr­zost­wo jesteśmy zoblig­owani takie mecze wygry­wać i być zawsze drużyną lep­szą. Dzisi­aj wynik pokazu­je co innego i nie ma sen­su tego więcej komen­tować- kończy  wychowanek Arki Gdynia.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress