01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.42min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Formella: Trzeba podziękować kibicom

Formella: Trzeba podziękować kibicom

O debi­u­cie, meczach rez­erw, pier­wszej drużynie oraz kibi­cach opowia­da Dar­iusz Formella

W meczu z Górnikiem w ekstrak­lasie zade­bi­u­tował Dar­iusz Formel­la. Jak sam przyz­nał, ma nadzieję, że po pre­mierowym wys­tępie będzie spędzał więcej cza­su na boisku. – Po debi­u­cie czu­ję się dobrze, na pewno był to dla mnie ważny mecz i na pewno go nie zapomnę

Więk­szość spotkań w jakich wys­tępu­je młody napast­nik to mecze w III lidze, a gra w rez­erwach Kole­jorza znacznie różni się od tej w ekstrak­lasie – W ekstrak­lasie gra się szy­b­ciej i jest więcej piłkarst­wa. Zawod­ni­cy bazu­ją na sile i więcej na technice. 

Formel­la w roz­gry­wkach trze­ciej ligi strzelił dwie bram­ki, a rez­er­wy Kole­jorza pla­su­ją się na drugim miejs­cu – Jesteśmy na drugim miejs­cu, ale może być lep­iej. Dużej straty do pier­wszego miejs­ca nie mamy także myślę, że uda nam się je zająć.

Mogło być zde­cy­dowanie lep­iej. Nie wes­zliśmy dobrze w ten sezon, ter­az też nie było łatwych spotkań . Potrafil­iśmy się jed­nak pod­nieść w meczu z Górnikiem i myślę, że ter­az pójdziemy już za ciosem. – oce­nia rundę jesi­en­ną w wyko­na­niu pier­wszego zespołu.

W ostat­nim meczu ligowym prze­ci­wko drużynie z Chor­zowa piłkarze nie mogli narzekać na dop­ing kiboli, którzy byli z drużyną przez całe spotkanie – Ja siedzi­ałem na try­bunach w tym meczu i przez całe 90 min­ut był wspani­ały dop­ing i trze­ba za to kibi­com podz­iękować. – kończy Formella

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.