02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.3godz.24min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Formella: Trzeba podziękować kibicom

Formella: Trzeba podziękować kibicom

O debi­u­cie, meczach rez­erw, pier­wszej drużynie oraz kibi­cach opowia­da Dar­iusz Formella

W meczu z Górnikiem w ekstrak­lasie zade­bi­u­tował Dar­iusz Formel­la. Jak sam przyz­nał, ma nadzieję, że po pre­mierowym wys­tępie będzie spędzał więcej cza­su na boisku. – Po debi­u­cie czu­ję się dobrze, na pewno był to dla mnie ważny mecz i na pewno go nie zapomnę

Więk­szość spotkań w jakich wys­tępu­je młody napast­nik to mecze w III lidze, a gra w rez­erwach Kole­jorza znacznie różni się od tej w ekstrak­lasie – W ekstrak­lasie gra się szy­b­ciej i jest więcej piłkarst­wa. Zawod­ni­cy bazu­ją na sile i więcej na technice. 

Formel­la w roz­gry­wkach trze­ciej ligi strzelił dwie bram­ki, a rez­er­wy Kole­jorza pla­su­ją się na drugim miejs­cu – Jesteśmy na drugim miejs­cu, ale może być lep­iej. Dużej straty do pier­wszego miejs­ca nie mamy także myślę, że uda nam się je zająć.

Mogło być zde­cy­dowanie lep­iej. Nie wes­zliśmy dobrze w ten sezon, ter­az też nie było łatwych spotkań . Potrafil­iśmy się jed­nak pod­nieść w meczu z Górnikiem i myślę, że ter­az pójdziemy już za ciosem. – oce­nia rundę jesi­en­ną w wyko­na­niu pier­wszego zespołu.

W ostat­nim meczu ligowym prze­ci­wko drużynie z Chor­zowa piłkarze nie mogli narzekać na dop­ing kiboli, którzy byli z drużyną przez całe spotkanie – Ja siedzi­ałem na try­bunach w tym meczu i przez całe 90 min­ut był wspani­ały dop­ing i trze­ba za to kibi­com podz­iękować. – kończy Formella

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.