02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
13dn.1godz.38min.
12.11 X3.4 23.3 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Formella: Trzeba przestać pracować nad skutecznością, a zacząć być skutecznym

Formella: Trzeba przestać pracować nad skutecznością, a zacząć być skutecznym

Po porażce z ekipą Zagłębia Lubin w szere­gach poz­nańskiego Lecha humory nie dopisu­ją, ponieważ początek sezonu miał wyglą­dać zupełnie inaczej. – Słabo zagral­iśmy, a jedynym plusem tego jest fakt, że już niedłu­go gramy z Jagiel­lonią i trze­ba to wygrać. Nie wydawało mi się, abyśmy wys­traszyli się Zagłębia. Brak skutecznoś­ci jest naszym prob­le­mem od dłuższego cza­su i nie moż­na się nim cią­gle uspraw­iedli­wiać. Jest 0:2 i nieste­ty mamy zero z przo­du dru­gi mecz z rzę­du. Trze­ba przes­tać pra­cow­ać nad skutecznoś­cią, a zacząć być skutecznym - komen­tu­je skrzy­dłowy Kole­jorza, Dar­iusz Formella.

- Wiado­mo, że mecz z Jagiel­lonią będzie cięż­ki. Wygrali ostat­nio u siebie 4:1 i są też na fali, ale grali też w prze­wadze dwóch zawod­ników więc nie ma się też tym co zbyt­nio sug­erować. Wynik może robić wraże­nie, ale myślę, że w naszym meczu nie będzie to miało żad­nego znaczenia –deklaru­je Darek.

Nasz skrzy­dłowy po niedziel­nym meczu doce­nia klasę rywala oraz fakt, że nadal liczą się w walce o europe­jskie puchary. – Naprawdę bard­zo dobrze poukładany zespół, każdy wie co ma robić na boisku. Widać, że zas­tosowali też jakieś rotac­je w składzie, a zawod­ni­cy grali i wiedzieli jakie mają zada­nia na placu gry – pod­sumowu­je Formella.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.