Formella: Trzeba przestać pracować nad skutecznością, a zacząć być skutecznym

Formella: Trzeba przestać pracować nad skutecznością, a zacząć być skutecznym

Po porażce z ekipą Zagłębia Lubin w szere­gach poz­nańskiego Lecha humory nie dopisu­ją, ponieważ początek sezonu miał wyglą­dać zupełnie inaczej. – Słabo zagral­iśmy, a jedynym plusem tego jest fakt, że już niedłu­go gramy z Jagiel­lonią i trze­ba to wygrać. Nie wydawało mi się, abyśmy wys­traszyli się Zagłębia. Brak skutecznoś­ci jest naszym prob­le­mem od dłuższego cza­su i nie moż­na się nim cią­gle uspraw­iedli­wiać. Jest 0:2 i nieste­ty mamy zero z przo­du dru­gi mecz z rzę­du. Trze­ba przes­tać pra­cow­ać nad skutecznoś­cią, a zacząć być skutecznym - komen­tu­je skrzy­dłowy Kole­jorza, Dar­iusz Formella.

- Wiado­mo, że mecz z Jagiel­lonią będzie cięż­ki. Wygrali ostat­nio u siebie 4:1 i są też na fali, ale grali też w prze­wadze dwóch zawod­ników więc nie ma się też tym co zbyt­nio sug­erować. Wynik może robić wraże­nie, ale myślę, że w naszym meczu nie będzie to miało żad­nego znaczenia –deklaru­je Darek.

Nasz skrzy­dłowy po niedziel­nym meczu doce­nia klasę rywala oraz fakt, że nadal liczą się w walce o europe­jskie puchary. – Naprawdę bard­zo dobrze poukładany zespół, każdy wie co ma robić na boisku. Widać, że zas­tosowali też jakieś rotac­je w składzie, a zawod­ni­cy grali i wiedzieli jakie mają zada­nia na placu gry – pod­sumowu­je Formella.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress