02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.16min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Formella: Walczę o miejsce w składzie Lecha

Formella: Walczę o miejsce w składzie Lecha

Dar­iusz Formel­la opowia­da o zgrupowa­niu, meczu oraz szansach na grę.

We wczo­ra­jszym sparingu w pier­wszej połowie szan­sę na grę otrzy­mał Dar­iusz Formel­la. Na zgrupowa­niu w Jarocinie tren­er Rumak do dys­pozy­cji ma tylko dwóch napast­ników. Jak pod­kreśla­ją lechi­ci trenin­gi są ciężkie – Na roz­grzew­ce czuliśmy zmęcze­nie, a to 45 min­ut było nam potrzeb­ne żeby zagrać jak­iś mecz. – powiedzi­ał po meczu Dar­iusz Formel­la, który w drugiej połowie został zmieniony przez Bar­tosz Ślusarskiego. – Co dru­gi dzień bie­gal­iśmy rano po lesie, co dru­gi dzień chodzil­iśmy na siłown­ię. Pracu­je­my też na boisku nad tak­tyką, ale głównie nad kondycją.

W Jarocinie tren­er Rumak nie ma do dys­pozy­cji Łukasza Teodor­czy­ka, który prze­by­wa na zgrupowa­niu kadry oraz Vojo Ubi­pari­pa, który cały czas bory­ka się z kon­tuzją. Jest więc to szansa dla Formelii do pokaza­nia się z dobrej strony. – Mam nadzieję, że dostanę szan­sę, żeby się zaprezen­tować na tej pozy­cji numer 9.  Dobrze się tam czu­ję i tren­er oceni czy podołam zada­niu czy nie.

We wczo­ra­jszym meczu przy jed­nej z prób Kaspra Hamalainen dobrym podaniem popisał się młody piłkarz – Czu­ję się dobrze na boisku, dobrze rozu­miem się z Kasprem Hamalainen­em i myślę, że nie wyglą­dało to jakoś źle.

Niedawno w medi­ach pojaw­iła się infor­ma­c­ja, że Lech chci­ał­by wypoży­czyć jeszcze jed­nego piłkarza. Wyda­je się, że chodzi właśnie o Formel­lę. Sam napast­nik tej infor­ma­cji nie potwierdza. – Jestem z drużyną, wal­czę o miejsce w składzie Lecha. - zakończył Formella

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.