02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.25min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Formella: Wygrać 4:1 na stadionie Legii rzadko kiedy się zdarza

Formella: Wygrać 4:1 na stadionie Legii rzadko kiedy się zdarza

Darek Formel­la wró­cił do Poz­na­nia z wypoży­czenia do Arki Gdy­nia i już w pier­wszym ofic­jal­nym meczu strzelił dwie bra­ki. I to nie byle komu, bo warsza­wskiej Legii. — Jestem bard­zo szczęśli­wy, że obronil­iśmy ten Super­puchar i udało mi się zdobyć dwie bram­ki.

Do prz­er­wy przy Łazienkowskiej było 1:1, a dwie ostat­nie bram­ki padły już w dolic­zonym cza­sie gry. – Ta pier­wsza połowa wyrów­nana, ale trud­no mi to oce­ni­ać. Legia miała może więcej sytu­acji, ale skończyło się remisem – przyz­nał Formel­la. – Wynik jest efek­towny. Legia dłużej utrzymy­wała się przy piłce, ale za kil­ka dni nikt o tym nie będzie pamię­tał, a wynik pójdzie w świat.

Po wypoży­cze­niu do Arki Formel­la zaczął strze­lać bramkę za bramką. Młody pomoc­nik utrzy­mu­je swo­ją statystykę po powro­cie do Kole­jorza. – Jak widać decyz­ja o wypoży­cze­niu była słusz­na. Ciężko strze­lać dwie bram­ki w każdym meczu, ale zad­bam o to by być w wysok­iej formie – deklaruje.

- Zagrałem dwadzieś­cia min­ut i nie chcę od razu rzu­cać deklaracji na cały sezon. Póki co cieszę się, że zdoby­cia Super­pucharu Polski.

Próżno było szukać kom­ple­tu widzów wczo­raj przy Łazienkowskiej. Do warsza­wy nie pojechali również kibice Kole­jorza. – Szko­da, że try­buny były puste, ale w rezulta­cie to nie miało żad­nego znaczenia. Wygrać 4:1 na sta­dion­ie Legii rzad­ko kiedy się zdarza – komen­tu­je Darek.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.