07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.3godz.16min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Formella: Z niecierpliwością czekamy na następne zgrupowanie

Formella: Z niecierpliwością czekamy na następne zgrupowanie

Reprezen­tac­ja Pol­s­ki do lat 21 pokon­ała wczo­raj Czarnogórę 6:0. Dwie bram­ki strzelił Dar­iusz Formel­la, a jed­ną Daw­id Kownacki.

- Myślę, że zagral­iśmy bard­zo dobre spotkanie. Mieliśmy anal­izę prze­ci­wni­ka i sądzę, że dobrze ich rozpra­cow­al­iśmy, dlat­ego mecz zakończył się tak wysokim wynikiem – powiedzi­ał pomoc­nik Kolejorza.

Skrzy­dłowy Lecha Poz­nań miał okazję wys­tąpić wczo­raj na sta­dion­ie, gdzie zaczy­nał swo­ją piłkarską kari­erę. - Arka to jest klub, w którym się wychowałem i, w którym spędz­iłem ostat­nią rundę. Przyszła moja rodz­i­na i zna­jo­mi. Z wielką chę­cią gram na tym sta­dion­ie, co daje mi dodatkowy smaczek.

Każdy z zawod­ników marzy o wys­tępie na przyszłorocznych Młodzieżowych Mis­tr­zost­wach Europy. Najwięk­sza rywal­iza­c­ja jest właśnie na pozy­cji pomoc­ni­ka. - Jest Prze­mek Frankows­ki, Arek Reca, Kamil Mazek  i wielu innych piłkarzy. Wszyscy rywal­izu­je­my i dla żad­nego z nas nie ma znaczenia po jakiej stron­ie pomo­cy który z nas zagra. – komen­tu­je Formella.

W wyjś­ciowym składzie znalazło się aż czterech lechitów. Widać między nimi było zgranie klubowe, które zaowocow­ało zdoby­ciem trzech goli dla reprezen­tacji.  - Cieszę się, że tak to wyglą­dało. Ja asys­towałem Kow­na­siowi, a potem on mi. 

Podopieczni Marci­na Dorny wczo­ra­jszym meczem zakończyli zgrupowanie kadry. - Wracamy ze zgrupowa­nia w bard­zo dobrych nas­tro­jach po tym wysokim zwycięst­wie i z niecier­pli­woś­cią czekamy na następ­ne zgrupowanie – kończy pomoc­nik młodzieżówki.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.