02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.17godz.28min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Czujemy, że jesteśmy rozpędzeni

Gajos: Czujemy, że jesteśmy rozpędzeni

W niedziel­nym spotka­niu Lecha ze Śląskiem jed­nym z zawod­ników, który wykony­wał na boisku tzw. “czarną robotę” był Maciej Gajos. Zagrał on dru­gi mecz z rzę­du u boku Łukasza Trał­ki i moż­na stwierdz­ić, że w końcu odnalazł dla siebie ide­al­ną pozy­cję. Kole­jorz domi­nował, a Gajos odbier­ał pił­ki, cel­nie podawał i rządz­ił w środ­ku pola. - Nasza gra zależy od ustaw­ienia prze­ci­wni­ka. Śląsk zagrał na dwóch ofen­sy­wnych pomoc­ników, dlat­ego musi­ałem więcej pra­cow­ać w defen­sy­wie aniżeli w ofen­sy­wie. Mnie to jed­nak nie przeszkadza, jeśli będziemy wygry­wać i reg­u­larnie punk­tować - zdradza pomoc­nik Kolejorza.

Mecz ze Śląskiem był kole­jną poty­czką, kiedy lechi­ci strze­la­ją jako pier­wsi bramkę oraz gra­ją na zero z tyłu. - Zaczy­na­jąc to spotkanie chcieliśmy zagrać wysoko, by jak najszy­b­ciej zdobyć gola, bo jak pokaza­ły inne mecze — im wcześniej trafi­amy do bram­ki, tym te spotka­nia są dla nas łatwiejsze. Dzisi­aj nam się to udało i z tego się cieszymy — mówi “Gajowy”.

Dobra for­ma Kole­jorza spraw­iła, że pnie się on w ligowej tabeli Lot­to Ekstrak­lasy. Aktu­al­nie Poz­nańs­ka Loko­mo­ty­wa jest na 5. miejs­cu (ex aequo z warsza­wską Legią). Stra­ta do lid­era, czyli Lechii Gdańsk wynosi 8 punk­tów.  - Liczyliśmy na to, że podtrzy­mamy passę zwycięstw, bo tylko taka seria może nas gdzieś wywin­dować w górę tabeli. Trze­cie zwycięst­wo z rzę­du cieszy, ale na tym nie poprzes­ta­je­my i robimy dalej swo­ją robotę. Zostały nam jeszcze cztery ligowe spotka­nia w tym roku i trochę tych punk­tów chce­my jeszcze poz­bier­ać.  Czu­je­my, że jesteśmy rozpędzeni, a te zwycięst­wa tylko  nam w tym poma­ga­ją - kończy optymisty­cznym akcen­tem Gajos.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.