02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.4min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Będę dawał z siebie wszystko

Gajos:  Będę dawał z siebie wszystko

Maciej Gajos jest ostat­nim wzmoc­nie­niem Kole­jorz w tym okienku. 24-let­ni pomoc­nik związał się z mis­trzem Pol­s­ki cztero­let­nią umową – Cieszę się, że trafiłem do Poz­na­nia. Ludzie, którzy mnie obser­wowali , mówili, że mam cechy, które mogą pomóc drużynie. Lech jest dobrym zespołem  będę robił wszys­tko, by pomóc drużynie odnosić jak najlep­sze wyni­ki – przyz­nał na konferencji.

W zeszłym sezonie jeszcze w barwach Jagiel­loni, Gajos strzelił osiem bramek. Wszyscy liczą, że piłkarz odpali tez w Poz­na­niu, bo potrze­ba zawod­ni­ka, który będzie trafi­ał do siat­ki – Bard­zo chcę przekon­ać do siebie tren­era i mam nadzieję, że poprzez trenin­gi i mecze wywal­czę sobie miejsce w wyjś­ciowym składzie. Będę dawał z siebie wszys­tko i mam nadzieję, że bramek uda mi się strzelić jak najwięcej.

- Nie lubię siebie oce­ni­ać, nie jestem od tego, bo ludzie z zewnątrz mogą widzieć co innego. Idola swo­jego nie mam, oglą­dam wszys­t­kich i z każdego meczu próbu­ję wyciągnąć coś, co może mi pomóc.

Gajos do Lecha przyszedł w momen­cie, kiedy drużynie nie idzie. Mis­tr­zowie Pol­s­ki zna­j­du­ją się w dołku z dorobkiem tylko czterech oczek – Zda­ję sobie sprawę jakim klubem jest Lech i zdarza­ją się gorsze i lep­sze momen­ty. Ter­az nad­szedł ten sła­by okres, ale zda­ję sobie sprawę, że nie jestem lekiem na punk­ty. Po prz­er­wie na kadrę druży­na musi zacząć punk­tować i wró­cić na miejs­cy, na którym powin­niśmy być – mówi nowy nabytek Kolejorza.

Do tej pory pomoc­nik dwukrot­nie był powołany na zgrupowanie kadry, ale nie zdołał w niej zade­bi­u­tować – Kadra obser­wu­je wszys­tkie zespoły i na pewno dobrą grą trze­ba przekon­ać do siebie selekcjon­era. Ter­az powoła­nia nie otrzy­małem, ale zro­bię wszys­tko, by wró­cić do kadry. Zade­bi­u­tować się nie udało, ale przez dobrą grę w lidze i Lidze europy chcę wró­cić do reprezentacji.

Z pozyska­nia Gajosa bard­zo cieszy się prezes Klim­czak – Jest to kole­jny trans­fer, kole­jne wzmoc­nie­nie naszej drużyny w tym oknie. Zawod­nik, o charak­terystyce, która nas intere­su­je, zadziorny, waleczny, z pow­erem do gry pomoże nam w tym sezonie, a także w następ­nych latach.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.