27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.3godz.26min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Będę dawał z siebie wszystko

Gajos:  Będę dawał z siebie wszystko

Maciej Gajos jest ostat­nim wzmoc­nie­niem Kole­jorz w tym okienku. 24-let­ni pomoc­nik związał się z mis­trzem Pol­s­ki cztero­let­nią umową – Cieszę się, że trafiłem do Poz­na­nia. Ludzie, którzy mnie obser­wowali , mówili, że mam cechy, które mogą pomóc drużynie. Lech jest dobrym zespołem  będę robił wszys­tko, by pomóc drużynie odnosić jak najlep­sze wyni­ki – przyz­nał na konferencji.

W zeszłym sezonie jeszcze w barwach Jagiel­loni, Gajos strzelił osiem bramek. Wszyscy liczą, że piłkarz odpali tez w Poz­na­niu, bo potrze­ba zawod­ni­ka, który będzie trafi­ał do siat­ki – Bard­zo chcę przekon­ać do siebie tren­era i mam nadzieję, że poprzez trenin­gi i mecze wywal­czę sobie miejsce w wyjś­ciowym składzie. Będę dawał z siebie wszys­tko i mam nadzieję, że bramek uda mi się strzelić jak najwięcej.

- Nie lubię siebie oce­ni­ać, nie jestem od tego, bo ludzie z zewnątrz mogą widzieć co innego. Idola swo­jego nie mam, oglą­dam wszys­t­kich i z każdego meczu próbu­ję wyciągnąć coś, co może mi pomóc.

Gajos do Lecha przyszedł w momen­cie, kiedy drużynie nie idzie. Mis­tr­zowie Pol­s­ki zna­j­du­ją się w dołku z dorobkiem tylko czterech oczek – Zda­ję sobie sprawę jakim klubem jest Lech i zdarza­ją się gorsze i lep­sze momen­ty. Ter­az nad­szedł ten sła­by okres, ale zda­ję sobie sprawę, że nie jestem lekiem na punk­ty. Po prz­er­wie na kadrę druży­na musi zacząć punk­tować i wró­cić na miejs­cy, na którym powin­niśmy być – mówi nowy nabytek Kolejorza.

Do tej pory pomoc­nik dwukrot­nie był powołany na zgrupowanie kadry, ale nie zdołał w niej zade­bi­u­tować – Kadra obser­wu­je wszys­tkie zespoły i na pewno dobrą grą trze­ba przekon­ać do siebie selekcjon­era. Ter­az powoła­nia nie otrzy­małem, ale zro­bię wszys­tko, by wró­cić do kadry. Zade­bi­u­tować się nie udało, ale przez dobrą grę w lidze i Lidze europy chcę wró­cić do reprezentacji.

Z pozyska­nia Gajosa bard­zo cieszy się prezes Klim­czak – Jest to kole­jny trans­fer, kole­jne wzmoc­nie­nie naszej drużyny w tym oknie. Zawod­nik, o charak­terystyce, która nas intere­su­je, zadziorny, waleczny, z pow­erem do gry pomoże nam w tym sezonie, a także w następ­nych latach.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.