02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
11dn.0godz.7min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Do Krakowa jedziemy po trzy punkty

Gajos: Do Krakowa jedziemy po trzy punkty

Jutro lechi­ci wrócą do na ekstrak­la­sowe boiska i zmierzą się w Krakowie z tamte­jszą Wisłą. Ostat­ni mecz przy Rey­mon­ta zakończył się wygraną podopiecznych tren­era Bjel­i­cy 4:2 w ramach Pucharu Polski.

Przed Kole­jorzem ter­az cięż­ki tydzień. Jutro zagra­ją z Wisłą, w tygod­niu rewanżowe spotkanie z Pogo­nią Szczecin, a na koniec zmierzą się przy Buł­garskiej z Legią. — Jeśli chodzi o Pogoń, to jedziemy tam zro­bić wszys­tko, by zagrać w finale, ale to jest za kil­ka dni. Jutro jest mecz z Wisłą i nie ma co wyb­ie­gać daleko w przyszłość. Trze­ba punk­tować w każdym meczu, bo później po podziale punk­tów ta tabela będzie jeszcze bardziej spłaszc­zona — mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji pra­sowej Maciej Gajos.

Mało kto spodziewał się, że Poz­nańs­ka Loko­mo­ty­wa potknie się w meczu z ostat­nim w tabeli Górnikiem Łęcz­na. — Nie ma co kalku­lować. Gral­iśmy u siebie, był pełen sta­dion, chcieliśmy wygrać, ale się nie udało. Pier­wsza połowa była chy­ba najsłab­sza, jaką zagral­iśmy w tej rundzie. Do Krakowa jedziemy po trzy punkty. 

W tym seoznie Lech już trzykrot­nie rywal­i­zował z Białą Gwiazdą. Dwa mecze zakończyły się remisem 1:1, a ostat­nie spotkanie zwycięst­wem Kole­jorza 4:2. - To była inna Wisła, bo zmienił się tren­er. My jechal­iśmy tam na Puchar Pol­s­ki i nie zakładal­iśmy, że tak szy­bko będziemy prowadz­ić 3:0. Nie ma co przewidy­wać, tylko trze­ba wyjść na boisko i zro­bić swo­je — doda­je Gajowy.

Po raz pier­wszy od daw­na sztab szkole­niowy pod­czas prz­er­wy na kadrę miał praw­ie wszys­t­kich zawod­ników do dys­pzy­cji. Praw­ie, bo trój­ka lechitów wyjechała na zgrupowanie kadry do lat u21, a Miłosz Mleczko i Tymo­teusz Puchacz wys­tąpili w kadrze u18. — Na pewno trenowal­iśmy ciężko, bo mieliśmy trenin­gi dwa razy dzi­en­nie. Gral­iśmy też spar­ing, więc na pewno ten rytm mec­zowy był zachowany.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.