06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.30min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Do Krakowa jedziemy po trzy punkty

Gajos: Do Krakowa jedziemy po trzy punkty

Jutro lechi­ci wrócą do na ekstrak­la­sowe boiska i zmierzą się w Krakowie z tamte­jszą Wisłą. Ostat­ni mecz przy Rey­mon­ta zakończył się wygraną podopiecznych tren­era Bjel­i­cy 4:2 w ramach Pucharu Polski.

Przed Kole­jorzem ter­az cięż­ki tydzień. Jutro zagra­ją z Wisłą, w tygod­niu rewanżowe spotkanie z Pogo­nią Szczecin, a na koniec zmierzą się przy Buł­garskiej z Legią. — Jeśli chodzi o Pogoń, to jedziemy tam zro­bić wszys­tko, by zagrać w finale, ale to jest za kil­ka dni. Jutro jest mecz z Wisłą i nie ma co wyb­ie­gać daleko w przyszłość. Trze­ba punk­tować w każdym meczu, bo później po podziale punk­tów ta tabela będzie jeszcze bardziej spłaszc­zona — mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji pra­sowej Maciej Gajos.

Mało kto spodziewał się, że Poz­nańs­ka Loko­mo­ty­wa potknie się w meczu z ostat­nim w tabeli Górnikiem Łęcz­na. — Nie ma co kalku­lować. Gral­iśmy u siebie, był pełen sta­dion, chcieliśmy wygrać, ale się nie udało. Pier­wsza połowa była chy­ba najsłab­sza, jaką zagral­iśmy w tej rundzie. Do Krakowa jedziemy po trzy punkty. 

W tym seoznie Lech już trzykrot­nie rywal­i­zował z Białą Gwiazdą. Dwa mecze zakończyły się remisem 1:1, a ostat­nie spotkanie zwycięst­wem Kole­jorza 4:2. - To była inna Wisła, bo zmienił się tren­er. My jechal­iśmy tam na Puchar Pol­s­ki i nie zakładal­iśmy, że tak szy­bko będziemy prowadz­ić 3:0. Nie ma co przewidy­wać, tylko trze­ba wyjść na boisko i zro­bić swo­je — doda­je Gajowy.

Po raz pier­wszy od daw­na sztab szkole­niowy pod­czas prz­er­wy na kadrę miał praw­ie wszys­t­kich zawod­ników do dys­pzy­cji. Praw­ie, bo trój­ka lechitów wyjechała na zgrupowanie kadry do lat u21, a Miłosz Mleczko i Tymo­teusz Puchacz wys­tąpili w kadrze u18. — Na pewno trenowal­iśmy ciężko, bo mieliśmy trenin­gi dwa razy dzi­en­nie. Gral­iśmy też spar­ing, więc na pewno ten rytm mec­zowy był zachowany.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.