07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.23min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Jestem dumny, że mogę być kapitanem takiego zespołu

Gajos: Jestem dumny, że mogę być kapitanem takiego zespołu

Maciej Gajos w ostat­nim meczu był kap­i­tanem zespołu, i jak sam przyz­na­je, jest dum­ny z tego, że może pełnić taką funkcję. 

W tym okienku trans­fer­owym do Lecha przyszło sied­miu graczy, wszyscy spoza naszego kra­ju. - To fakt, bliżej sie nie znamy, jest dużo nowych twarzy i dopiero się wszyscy poz­na­je­my. Nie chodzi jed­nak o to, by się dobrze znać poza boiskiem, ale by się dobrze rozu­mieć na nim. To jest najważniejsze i z każdym treningiem i meczem będzie coraz lep­iej — przyz­nał Maciej Gajos.

-Nie chcę ich oce­ni­ać, bo to różnie bywa. Jed­ni lep­iej prezen­tu­ją się na treningu drudzy w meczach, a jeszcze inni leczą drob­ne urazy. Jest jeszcze za wcześnie, by coś móc o każdym z nich powiedzieć.

W nad­chodzą­cym sezonie nie będzie podzi­ału punk­tu po trzy­dzi­estych kole­jkach, więc nie moż­na poz­wolić sobie ma straty puk­tów z teo­re­ty­cznie slab­szy­mi rywala­mi. — Trze­ba punk­tować już od pier­wszego meczu, bo nie są one dzielone po trzy­dzi­es­tu meczach. Wal­czymy już od tego week­endu i mam nadzieję, że będziemy grać jak najdłużej w Lidze Europy — doda­je Gajowy.  — Gramy co week­end, do tego dochodzą mecze w środ­ku tygod­nia, ale nie ma co narzekać. Mamy sze­roką kadrę i wal­czymy i na wszys­tkim frontach.

Kole­jorz ma za sobą przetar­cie w LE, bowiem w 1. rundzie rozbił mace­dońs­ki FK Pelis­ter aż 7:0 w dwumeczu. — Pod­chodz­imy do tego ze spoko­jem. Każdy potrze­bu­je ryt­mu mec­zowego i tego, by zagrać w więk­szym wymi­arze cza­sowym, by poz­nać siebie nie tylko pod­czas treningu, ale i na boisku - kończy pomocnik.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.