27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.54min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Nie ma co wspominać poprzedniego sezonu

Gajos: Nie ma co wspominać poprzedniego sezonu

Już w piątek lechi­ci rozpoczną zma­gania w Ekstrak­lasie. Podopieczni Jana Urbana w pier­wszej kole­jce zmierzą się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. – Lep­iej jest zaczy­nać meczem u siebie, ale nie ma co narzekać. Tak wylosowal­iśmy i jedziemy do Wrocław­ia dobrze zacząć sezon – deklaru­je „Gajowy”.

Nowy sezon tuż tuż, a kibice z pewnoś­cią niełat­wo zapom­ną o poprzed­nim. Tym bardziej, że oba rozpoczęły się tym samym – od zdoby­cia Super­pucharu. – Nie ma już co wspom­i­nać poprzed­niego sezonu. Tyle już było powiedziane, że już zamknęliśmy tamten rozdzi­ał i to już jest his­to­ria. Mam nadzieję, że tak jak hasło „Wracamy do gry” jest ter­az prze­wod­nie w Lechu to tak będzie, bo nie może­my poz­wolić na kole­jny taki sezon – komen­tu­je pomoc­nik Kolejorza.

W kole­jnych spotka­ni­ach Ekstrak­lasy Lech na włas­nym boisku pode­jmie kole­jno Zagłę­bie Lubin oraz Jagiel­lonię Białys­tok. – Pier­wsze dwa czy trzy mecze to zawsze jest niewiado­ma. Trud­no jest trafić z for­mą ide­al­nie na początek sezonu i każ­da druży­na się zas­tanaw­ia jak to będzie wyglą­dać, ale ważne są 3 punkty. 

Maciej Gajos od dłuższego cza­su ma pecha. Pił­ka trzykrot­nie po jego uderze­niu zatrzymy­wały się na poprzeczce lub słup­ku. – Na moje nieszczęś­cie pił­ki uder­zone przeze mnie z rzutów wol­nych odbi­ja­ją się od słup­ka czy poprzecz­ki i wylatu­ją z bram­ki. Przy odrobinie szczęś­cia, przy więk­szej pre­cyzji mogłem mieć już trzy bram­ki więcej i też równie by to mogło wyglą­dać w tabeli, bo to nie były­by bram­ki, które padały­by w końców­ce, gdy wysoko prowadz­imy, lecz mogły­by być one kluc­zowe dla prze­biegu meczu i pomóc drużynie.

Po trans­ferze Rad­ka Majew­skiego do Lecha tren­er Jan Urban łamie sobie głowę na kogo postaw­ić przy wyborze pod­sta­wowej jede­nast­ki na piątkowy wieczór, bowiem w środ­ku pola gotowych do gry na najwyższym poziomie jest wielu zawod­ników a miejs­ca tylko dwa. – Jeżeli chodzi o moją pozy­cję to jest na pewno duży ścisk w środ­ku i gdy wró­ci Karol i Darko to ta rywal­iza­c­ja będzie naprawdę duża, ale z drugiej strony mam nadzieję, że niko­mu ona nie zaszkodzi, tylko pozy­ty­wnie nas napędzi i będziemy dawali z siebie jeszcze więcej na treningach po to, żeby potem zaczy­nać mecz od początku – deklaru­je Maciej Gajos.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Legia Warszawa - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.