02.06.2023, g. 02:30
NBA
Denver Nuggets vs Miami Heat
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.19min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Nigdy się nie poddaję

Gajos: Nigdy się nie poddaję

W niedziel­nym spotka­niu z Cra­cov­ią Maciej Gajos dostał dziesięć min­ut szan­sy od tren­era Jana Urbana i w pełni ten okres wykorzystał.

Pomoc­nik mis­trza Pol­s­ki pojaw­ił się na placu gry w 82 min­u­cie i zastąpił na placu gry Daw­i­da Kow­nack­iego. — Każdy chce grać od początku. Nie ma takiego zawod­ni­ka, który lubi wchodz­ić z ław­ki. Cza­sem jed­nak tak bywa. Jak się pojaw­ia na placu gry później, to robi się wszys­tko, żeby pomóc zespołowi — przyz­na­je Maciej Gajos. - Nie ma marudz­ić, wal­czę na treningach i staram się jak najlepiej pokazy­wać na treningach. Nigdy się nie pod­da­ję. Darko dziś grał od początku i dał nowy impuls. Ter­az tren­er ma pozy­ty­wny ból głowy - dodaje.

Trzy min­u­ty po pojaw­ie­niu się na placu gry były zawod­nik Jagiel­lonii Białys­tok pokon­ał Grze­gorza San­domier­skiego i wpisał się na listę strzel­ców. Zdobytą bramką zapewnił Lechowi zwycięst­wo w bard­zo ważnym spotka­niu. — Inaczej patrzy się jak ktoś strzela gole, a inaczej jak zawod­nik wchodzi z ław­ki i druży­na zwycięża. Cieszę się, że mogłem pomóc zespołowi. Te trzy punk­ty są bard­zo ważne, bo nasza pozy­c­ja w tabeli jest taka, a nie inna i musimy je zdoby­wać u siebie — oce­nia.

Kole­jorz musi radz­ić sobie w kole­jnych meczach bez kluc­zowych, ofen­sy­wnych zawod­ników. Od kilku miesię­cy pauzu­je Marcin Robak. Nic­ki Bille powoli wraca do pełni sił. W min­ionym tygod­niu sztab szkole­niowy stracił jed­nego z ważniejszych piłkarzy w pier­wszych meczach 2016 roku — Szy­mona Pawłowskiego. Przed Gajosem otwiera się szansa gry na nieco innej pozy­cji niż jego nom­i­nal­na — w szpicy - Ja nigdy nie grałem w ataku na stałe, tylko jeden spar­ing na zgrupowa­niu. Ciężko mi jest stwierdz­ić, czy to lubię czy nie. Ktoś musi iść na pier­wszy słu­pek, to czy pił­ka tam pójdzie czy nie to dru­ga sprawa, ale nawet jak tam pójdzie, to jeden zawod­nik zbieg­nie i zro­bi się miejsce — komen­tu­je. — Na skrzy­dle tez grałem w Białym­stoku, na lewej pomo­cy. Zdarza­ły się lep­sze i gorsze mecze, ale na pewno chcę grać. Jeżeli tren­er będzie mnie widzi­ał na takiej a nie innej pozy­cji, to dam z siebie wszys­tko - kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.