06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.2godz.1min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Pierwsze miejsce? Ważne na koniec sezonu

Gajos: Pierwsze miejsce? Ważne na koniec sezonu

Maciej Gajos pier­wszy raz od praw­ie pół roku wpisał się na listę str­zleców. Pop­u­larny Gajowy wczo­raj zdobył bramkę na 1:0.

-W każdym meczu staram się znaleźć w polu karnym i liczę na wrzut­ki, czy kon­try. Wcześniej też dochodz­iłem do tych sytu­acji, ale brakowało szczęś­cia, jak cho­ci­aż­by w meczu z Piastem, gdzie obroń­ca wybił piłkę z lini bramkowej. 

We wczo­ra­jszym spotka­niu już od pier­wszej min­u­ty Lech ruszył na bramkę Arki i w pier­wszej min­u­cie mógł zdobyć gola. — Pier­wsza akc­ja pokaza­ła po co przy­jechal­iśmy. Mogliśmy już na początku zdobyć gola; wydawało mi się, że Darko z Mają sobie przeszkodzili, bo obaj chcieli strze­lać. Na szczęś­cie kil­ka min­ut później pił­ka wpadła już do bram­ki — oce­nia początek meczu Maciej Gajos. — Pozostało dobić mi piłkę wśl­izgiem, takie bram­ki też cieszą. Cza­sem o tych ład­niejszych z bramkach z dys­tan­su dłużej się mówi, jed­nak to się nie liczy. 

Po zwycięst­wie w Gdyni Kole­jorz pla­su­je się na pier­wszym miejs­cu w tabeli. — Chci­ałbym, aby to pier­wsze miejsce było na koniec seoznu. Ter­az trze­ba do tego pode­jść ze spoko­jem. Zro­bil­iśmy swo­je i czekamy na rozwój wydarzeń. Kole­jne mecze będą również ważne, a o sukce­cie mówić może­my na koniec sezonu — pod­kreśla pomocnik.

Podopieczni tren­era Nicińskiego okaza­li się pier­wszą ekipą, która strzeliła Lechowi gola. Ostat­ni raz piłkę z siat­ki Matus Put­nocky wycią­gał w grud­niu, gdy bramkę z dys­tan­su zdobył Marcin Budz­ińs­ki. — Cieszy, że ten gol padł przy wyniku 3:0 i nie musieliśmy gonić. Dal­iśmy się nieco zaskoczyć w drugiej połowie, ale potem strzelil­iśmy czwartą bramkę i było już po meczu. 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.