03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.14min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Przełamanie jest nam bardzo potrzebne

Gajos: Przełamanie jest nam bardzo potrzebne

Kole­jorz prze­grał dziś z Cra­cov­ią 0–2 i doszczęt­nie zaprzepaś­cił szanse na awans do pucharów w przyszłym sezonie. Szan­sę na golę miał też Maciej Gajos, ale pił­ka nie wpadła do bramki.

- Trud­no powiedzieć coś o tym spotka­niu. Strzał Budzi­ka (Budz­ińskiego przyp.red.) był nie do obrony. W drugiej połowie my mieliśmy słu­pek, mogliśmy strzelić głową, ale nic nie chci­ało wpaść – ocenił mecz Gajos.

Od czterech meczów Kole­jorz nie potrafi strzelić bram­ki. Ostat­nia raz do siat­ki lechi­ci trafili w meczu z Piastem Gli­wice – Każdy chce zdobyć bramkę i się przeła­mać. Łat­wo mówić, ale trud­niej zro­bić. Potrzeb­na nam jest ta jed­na bram­ka, by worek z gola­mi się rozsy­pał. Gdy­byśmy coś strzelili na pewno było­by łatwiej.

Do koń­ca tego sezonu zostały dwa mecze, ale o awans do pucharów nie ma już mowy – Zostały dwa mecze i mam nadzieję, że przełamiemy się już w tym najbliższym. Wiem jak bard­zo jest nam to potrzeb­ne, bo nawet jeśli zagramy dobrze w obronie, to tę bramkę musimy strzelić i zdobyć trzy punk­ty - twierdzi Gajowy.

Podopieczni Jana Urbana znacznie więcej szans mieli w drugiej połowie, mimo to Grze­gorz San­domier­s­ki nie musi­ał wycią­gać pił­ki z siat­ki – Pier­wsza połowa była słab­sza od drugiej i nie mieliśmy tych sytu­acji. W drugiej część szanse na gola strzelil­iśmy, ale ich nie wykorzystaliśmy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.