01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-15godz.-37min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Przełamanie jest nam bardzo potrzebne

Gajos: Przełamanie jest nam bardzo potrzebne

Kole­jorz prze­grał dziś z Cra­cov­ią 0–2 i doszczęt­nie zaprzepaś­cił szanse na awans do pucharów w przyszłym sezonie. Szan­sę na golę miał też Maciej Gajos, ale pił­ka nie wpadła do bramki.

- Trud­no powiedzieć coś o tym spotka­niu. Strzał Budzi­ka (Budz­ińskiego przyp.red.) był nie do obrony. W drugiej połowie my mieliśmy słu­pek, mogliśmy strzelić głową, ale nic nie chci­ało wpaść – ocenił mecz Gajos.

Od czterech meczów Kole­jorz nie potrafi strzelić bram­ki. Ostat­nia raz do siat­ki lechi­ci trafili w meczu z Piastem Gli­wice – Każdy chce zdobyć bramkę i się przeła­mać. Łat­wo mówić, ale trud­niej zro­bić. Potrzeb­na nam jest ta jed­na bram­ka, by worek z gola­mi się rozsy­pał. Gdy­byśmy coś strzelili na pewno było­by łatwiej.

Do koń­ca tego sezonu zostały dwa mecze, ale o awans do pucharów nie ma już mowy – Zostały dwa mecze i mam nadzieję, że przełamiemy się już w tym najbliższym. Wiem jak bard­zo jest nam to potrzeb­ne, bo nawet jeśli zagramy dobrze w obronie, to tę bramkę musimy strzelić i zdobyć trzy punk­ty - twierdzi Gajowy.

Podopieczni Jana Urbana znacznie więcej szans mieli w drugiej połowie, mimo to Grze­gorz San­domier­s­ki nie musi­ał wycią­gać pił­ki z siat­ki – Pier­wsza połowa była słab­sza od drugiej i nie mieliśmy tych sytu­acji. W drugiej część szanse na gola strzelil­iśmy, ale ich nie wykorzystaliśmy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.