Gajos: To zwycięstwo da nam kopa

Po dobrym wys­tępie we Flo­rencji i wpisa­niu się na listę strzel­ców, Maciej Gajos ponown­ie przy­czynił się do zwycięst­wa Kole­jorza. Tym razem zan­otował asys­tę przy bram­ce Kaspra Hamalaine­na w meczu z warsza­wską Legią. – Cieszę się, ze zwycięst­wa, bo było nam bard­zo potrzeb­ne. Zro­bil­iśmy na boisku to, co sobie założyliśmy. Mieliśmy trochę szczęś­cia, ale najważniejsze, że jedziemy do Poz­na­nia z trze­ba punk­ta­mi.

Poz­na­ni­a­cy już w ósmej min­u­cie wys­zli na prowadze­nie, ale przez resztę meczu musieli uważać, by nie nadzi­ać się na kon­trę legion­istów – Mecz ułożył się dla nas bard­zo dobrze, Legia miała swo­je sytu­acje, ale my radzil­iśmy sobie w defen­sy­wie. Najważniejsze, że wywoz­imy stąd zwycięst­wo – zaz­nacza pomoc­nik mis­trza Pol­s­ki.

Począt­ki Gajosa w Kole­jorzu nie były kolorowe, ale wyda­je się, że po zmi­an­ie tren­era Loko­mo­ty­wa wraca na właś­ci­we tory – Przy­chodz­iłem to w trud­nym momen­cie, nie znałem chłopaków, ale mam nadzieję, że to zwycięst­wo na nam pozy­ty­wnego kopa i będziemy sukcesy­wnie prze­suwać się w górę tabeli.

- W każdym meczu mamy być sobą. Jesteśmy w trud­nej chwili, ale trze­ba pokazać swo­je walo­ry w każdym spotka­niu – zakończył Gajos.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress