31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.4godz.23min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: To zwycięstwo da nam kopa

Gajos: To zwycięstwo da nam kopa

Po dobrym wys­tępie we Flo­rencji i wpisa­niu się na listę strzel­ców, Maciej Gajos ponown­ie przy­czynił się do zwycięst­wa Kole­jorza. Tym razem zan­otował asys­tę przy bram­ce Kaspra Hamalaine­na w meczu z warsza­wską Legią. – Cieszę się, ze zwycięst­wa, bo było nam bard­zo potrzeb­ne. Zro­bil­iśmy na boisku to, co sobie założyliśmy. Mieliśmy trochę szczęś­cia, ale najważniejsze, że jedziemy do Poz­na­nia z trze­ba punktami.

Poz­na­ni­a­cy już w ósmej min­u­cie wys­zli na prowadze­nie, ale przez resztę meczu musieli uważać, by nie nadzi­ać się na kon­trę legion­istów – Mecz ułożył się dla nas bard­zo dobrze, Legia miała swo­je sytu­acje, ale my radzil­iśmy sobie w defen­sy­wie. Najważniejsze, że wywoz­imy stąd zwycięst­wo – zaz­nacza pomoc­nik mis­trza Polski.

Począt­ki Gajosa w Kole­jorzu nie były kolorowe, ale wyda­je się, że po zmi­an­ie tren­era Loko­mo­ty­wa wraca na właś­ci­we tory – Przy­chodz­iłem to w trud­nym momen­cie, nie znałem chłopaków, ale mam nadzieję, że to zwycięst­wo na nam pozy­ty­wnego kopa i będziemy sukcesy­wnie prze­suwać się w górę tabeli.

- W każdym meczu mamy być sobą. Jesteśmy w trud­nej chwili, ale trze­ba pokazać swo­je walo­ry w każdym spotka­niu – zakończył Gajos.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.