27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.3godz.24min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Trzeba szanować ten punkt

Gajos: Trzeba szanować ten punkt

Kole­jorz zremisował ze Śląskiem Wrocław 1:1. Bramkę na wagę remisu dla poz­na­ni­aków zdobył Maciej Gajos, który zupełnie nie cieszył się z gola – Zakładal­iśmy sobie to, że wywieziemy stąd trzy punk­ty, ale jak się nie da wygrać, to trze­ba szanować ten jeden punkt.

Wczo­ra­jsza bram­ka była drugą strzeloną przez Gajosa w niebiesko-białych barwach – Nie ma co patrzeć na indy­wid­u­al­noś­ci, bo to jest sport zespołowy. Indy­wid­u­alne statysty­ki cieszą, jak druży­na wygry­wa. Mimo, że udało mi się strzelić bramkę, to nie wygral­iśmy tutaj za trzy punk­ty – mówił po meczu.

Nie ma co ukry­wać, że Mis­trz Pol­s­ki w pier­wszej połowie grał słabo, dopiero po prz­er­wie obraz gry uległ zmi­an­ie – W pier­wszej połowie gral­iśmy zde­cy­dowanie za wol­no, przes­pal­iśmy początek meczu i dopiero w końców­ce zaczęliśmy szy­b­ciej grać. Po prz­er­wie nasza gra wyglą­dała na pewno lep­iej i byliśmy w stanie zdobyć zwycięską bramkę.

- Sami zda­je­my sobie sprawę, że gral­iśmy źle, każdy potrze­bował dwóch, trzech kon­tak­tów żeby podać dalej przez co nie mieliśmy miejs­ca by zagroz­ić bram­ce Śląs­ka. Zagral­iśmy szy­b­ciej w drugiej połowie na dwa-trzy kon­tak­ty i mieliśmy swo­je szanse – doda­je pomoc­nik Kolejorza.

W środę w pucharowym meczu tren­er Urban do gry desyg­nował zupełnie inny skład. Inni piłkarze wybiegli także na wczo­ra­jsze spotkanie z wrocław­iana­mi – Nie wiem czy jest coś pewnego, że ktoś zagra w czwartek, a nie zagra w niedzielę. Tren­er pode­j­mu­je takie decyz­je i na razie wychodzi nam to na dobre. Jest nas dużo i każdy chce grać, bo czuć sportową złość, jeśli się nie grać.

Do prz­er­wy lechi­ci prze­gry­wali 0:1 po trafie­niu Flavia Paixao – Zdawal­iśmy sobie sprawę, że prze­gry­wamy 0:1. Nie ma co kalku­lować, trze­ba ryzykować i stwarzać sobie sytu­acje pod bramką Śląs­ka. Chcieliśmy wyrów­nać i zdobyć zwycięską bramkę, ale się nie udało – kończy Gajos.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.