31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.4godz.55min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Trzeba szanować ten punkt

Gajos: Trzeba szanować ten punkt

Kole­jorz zremisował ze Śląskiem Wrocław 1:1. Bramkę na wagę remisu dla poz­na­ni­aków zdobył Maciej Gajos, który zupełnie nie cieszył się z gola – Zakładal­iśmy sobie to, że wywieziemy stąd trzy punk­ty, ale jak się nie da wygrać, to trze­ba szanować ten jeden punkt.

Wczo­ra­jsza bram­ka była drugą strzeloną przez Gajosa w niebiesko-białych barwach – Nie ma co patrzeć na indy­wid­u­al­noś­ci, bo to jest sport zespołowy. Indy­wid­u­alne statysty­ki cieszą, jak druży­na wygry­wa. Mimo, że udało mi się strzelić bramkę, to nie wygral­iśmy tutaj za trzy punk­ty – mówił po meczu.

Nie ma co ukry­wać, że Mis­trz Pol­s­ki w pier­wszej połowie grał słabo, dopiero po prz­er­wie obraz gry uległ zmi­an­ie – W pier­wszej połowie gral­iśmy zde­cy­dowanie za wol­no, przes­pal­iśmy początek meczu i dopiero w końców­ce zaczęliśmy szy­b­ciej grać. Po prz­er­wie nasza gra wyglą­dała na pewno lep­iej i byliśmy w stanie zdobyć zwycięską bramkę.

- Sami zda­je­my sobie sprawę, że gral­iśmy źle, każdy potrze­bował dwóch, trzech kon­tak­tów żeby podać dalej przez co nie mieliśmy miejs­ca by zagroz­ić bram­ce Śląs­ka. Zagral­iśmy szy­b­ciej w drugiej połowie na dwa-trzy kon­tak­ty i mieliśmy swo­je szanse – doda­je pomoc­nik Kolejorza.

W środę w pucharowym meczu tren­er Urban do gry desyg­nował zupełnie inny skład. Inni piłkarze wybiegli także na wczo­ra­jsze spotkanie z wrocław­iana­mi – Nie wiem czy jest coś pewnego, że ktoś zagra w czwartek, a nie zagra w niedzielę. Tren­er pode­j­mu­je takie decyz­je i na razie wychodzi nam to na dobre. Jest nas dużo i każdy chce grać, bo czuć sportową złość, jeśli się nie grać.

Do prz­er­wy lechi­ci prze­gry­wali 0:1 po trafie­niu Flavia Paixao – Zdawal­iśmy sobie sprawę, że prze­gry­wamy 0:1. Nie ma co kalku­lować, trze­ba ryzykować i stwarzać sobie sytu­acje pod bramką Śląs­ka. Chcieliśmy wyrów­nać i zdobyć zwycięską bramkę, ale się nie udało – kończy Gajos.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.