06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.34min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Wszystko zaczyna się od nowa

Gajos: Wszystko zaczyna się od nowa

Maciej Gajos w ostat­nim meczu wpisał się na listę strzel­ców, a przed kole­jną szan­są stanie już w piątek, gdy Lech pode­jmie u siebie Koronę Kielce.

Po podziale punk­tów Kole­jorz do lid­era traci zaled­wie dwa ocz­ka i mis­tr­zow­st­wo ma w swoich rękach, a właś­ci­wie w nogach. - Do Jagiel­lonii tracimy dwa ocz­ka i wszys­tko zaczy­na się od nowa. Najpierw jed­nak mecz z Koroną, bo to bard­zo ważne spotkanie, a co czeka nas później, zobaczymy po tym meczu — deklaru­je Maciej Gajos.

Mecze z czołówką czyli z Legią i Jagiel­lonią Lech roze­gra na wyjaz­dach. Jedynie gdańs­ka Lecha po raz dru­gi w tym sezonie zawi­ta do Poz­na­nia.  — Nieste­ty taki jest ter­mi­narz. Wiado­mo, że fajnie się gra przy pełnym sta­dion­ie jak kil­ka tygod­niu temu w spotka­niu z Legią, ale na pewno na wyjaz­dach też będziemy walczyć.

-Pier­wsze cztery zespoły nieco odskoczyły, ale jest też WIsła, która wygry­wała spotka­nia seri­a­mi. Nie chcę niko­go fawory­zować, ani skreślać. Trze­ba pokazać swo­ją wartość na boisku, a na koniec sezonu spo­jrzymy w tabelę - pod­kreśla Gajowy.

26-let­ni przyj­mu­ją­cy po raz z Lechem zagra w finale Pucharu Pol­s­ki i liczy na to, że ter­az wresz­cie się uda. — Dwa lata temu oglą­dałem finał w telewiz­ji. Wtedy Lech domi­nował, a prze­grał. Rok temu wszedłem w końców­ce i też prze­gral­iśmy. Mam nadzieję, że do trzech razy sztu­ka i zro­bimy wszys­tko, by ten Puchar wró­cił z nami do Poznania. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.