01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19392dn.-24godz.-29min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Zaczyna się nowy rozdział, którego nie chcieliśmy

Gajos: Zaczyna się nowy rozdział, którego nie chcieliśmy

Kole­jorz zakończył już w tym sezonie rywal­iza­jcę co trzy dni. Odpadł z LE i z Pucharu Pol­s­ki, więc całkowicie może skupić się na Ekstrak­lasie. — Dostal­iśmy dwa dni wol­nego, a potem mogliśmy w spoko­ju przy­go­towywać się do meczu. Zmienia się cykl przy­go­towań, bo nie będzie rozruchu, meczu i kole­jnego rozruchu, tylko więcej pra­cy. Zaczy­na się nowy rozdzi­ał, którego nie chcieliśmy — mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji Maciej Gajos.

W niedzielę podopieczni tren­era Bjel­i­cy powal­czą z Bruk-Betem Ter­mal­icą Nieciecza, zespołem, którego trenerem jest Mar­iusz Rumak. - Widzi­ałem wtorkowego meczu ze Śląskiem Wrocław i bramkę na 1:1. To druży­na, która nieżle gra, co praw­da nie ma za wielu punk­tów, ale dwie kole­j­ki temu pokon­ała u siebie Legię. To groź­na druży­na, zwłaszcza na swoim boisku. Na pewno nie może­my zagrać jak w Szczecinie. To był bard­zo sła­by mecz i wszyscy o tym wiedzą. Każdy musi dać z siebie 100%, bo dopiero wtedy nasze umiejęt­noś­ci przełożą się na grę. 

Od początku sezonu pop­u­larny Gajowy pełni funkcję kap­i­tana Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy, co głównie zawdz­ięcza tren­erowi Bjel­i­cy. — Nie wiedzi­ałem, czy Tomek Kędzio­ra ode­jdzie, decyz­ja była wstrzymy­wana. Byłem jed­nym z kilku zawod­ników, których tren­er wyty­pował. Tomek odszedł to była decyz­ja, że ja będę kap­i­tanem. Po mnie jest Aziz, Maja i Darko. Staram się udowonić swo­ją wartość na boisku. Nie jestem zawod­nikiem co krzy­czy po to, by krzy­czeć. Niek­tórzy w taki sposób się mobi­lizu­ją, a ja staram się pod­powiadać na boisku.

-Gdy dostałem opaskę, to był znak, że tren­er uda mi, a ja tren­erowi. To praw­da, że w oczy rzu­ca­ją się ci, co zdoby­wa­ją bram­ki i robią więk­szę show na boisku. Ja wykonu­ję pracę, którą nakreśla mi tren­er. Najważniejsza jest dla mnie jest oce­na i robię to czego tren­er ode mnie oczeku­je najlepiej jak potrafię — kończy Gajowy.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.