02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.57min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gajos: Postaramy się sprawić kolejną niespodziankę

Gajos: Postaramy się sprawić kolejną niespodziankę

Maciej Gajos niewąt­pli­wie bard­zo dobrze pamię­ta spotkanie we Flo­recji. Pomoc­nij Kole­jorza strzelił wów­czas swo­ją pier­wszą bramkę w niebiesko-białych barwach, a Lech wygrał 2:1

- Tamten mecz nie byl tak łatwy, jak się wszys­tkim wyda­je. Tak­ty­ka obrana przed meczem dała tam trzy punkk­ty. Fiorenti­na musi wygrać, by myśleć o wyjś­ciu z grupy. My mamy plan na ten mecz i postaramy się spraw­ić kole­jną niespodziankę — mówił przed meczem pomoc­nik Kolejorza.

Mało kto wierzył, że z Flo­rencji uda się Lechowi przy­wieźć trzy punk­ty. Tym cza­sem ostat­ni wów­czas zep­sół Ekstrak­lasy pokon­ał lid­era Serie A - Przed tam­tym meczem byliśmy skazy­wani na porażkę i nikt sie nie spodziewał, że wygramy. Cieszę się, że potrafil­iśmy się przeła­mać na tak ciężkim tere­nie. W tam­tym meczu coś odpal­iło i musimy trzy­mać się tego jak najdłużej — zaznacza.

Za cza­sów Macie­ja Sko­rży Kole­jorz dość scep­ty­cznie pod­chodz­ił do Ligi Europy. Ter­az nastaw­ie­nie jest inne, a Mis­trz Pol­s­ki ma realne szanse, by myśleć o wyjś­ciu z grupy — Ten mecz może obu drużynom dać wiele dobrego lub złego. Mam nadzieję, że to nas nie przes­traszy, a zmo­bi­lizu­je — Piłkarze na pewno będą mogli liczyć na wspar­cie kibiców, co jeszcze niedawno było nie do pomyśle­nie — Plusem jest to, że cały sta­dion będzie za nami. Nie będzie atmos­fery sparingu. Kibice będą z nami w lep­szych czy gorszych momen­tach. Mi pub­li­ka bard­zo poma­ga i również liczę, że pomoże to osiągnąć sukces całej drużynie — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.