11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.43min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gancarczyk i Bosacki nie trafią do ŁKS‑u

Kil­ka dni temu w medi­ach pojaw­iła się infor­ma­c­ja o rzekomym zain­tere­sowa­niu ŁKS‑u Łódź dwoma zawod­nika­mi związany­mi z Lechem — Bar­toszem Bosackim, z którym nie przedłużono kon­trak­tu i obec­nie pozosta­je bez klubu, a także Sew­ery­na Gan­car­czy­ka, który wypadł z sze­rok­iej kadry pier­wszego zespołu. - Nie stać nas na nich — przyz­na­je Tomasz Wieszczy­c­ki, członek zarzą­du beni­amin­ka Ekstraklasy.

Sam Bosac­ki jak­iś czas temu pod­kreślał, że nie jest zain­tere­sowany grą w pol­skim klu­bie, co potwierdza Wieszczy­c­ki. — Ofic­jal­nie zako­mu­nikował, że nie chce już grać w żad­nym pol­skim klu­bie. Jeśli nato­mi­ast chodzi o drugiego lechitę (Gan­car­czy­ka — przyp. red.), to raczej też nie, bo mamy inne pri­o­ry­te­ty — zdradza członek zarzą­du ŁKS‑u Łódź.

Kole­jnym, nie do przeskoczenia, prob­le­mem mogły­by być wyma­gania finan­sowe tych zawod­ników. – Chłopak grał na Ukrainie, a później w Lechu. Ma więc swo­je oczeki­wa­nia finan­sowe, których my nie bylibyśmy w stanie spełnić. Pozyskanie przez ŁKS tego piłkarza jest mało realne – oce­nia Wieszczycki.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.