07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.20godz.52min.
13.90 X3.90 21.55 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gancarczyk: Trzeba wygrać mecz z Widzewem!

Już jutro czeka nas bard­zo ważny poje­dynek z Widzewem Łódź. Jeżeli “Kole­jorz” myśli o tym, aby włączyć się do wal­ki o europe­jskie puchary poprzez ligę, to od początku rundy trze­ba wygry­wać i odra­bi­ać straty do czołów­ki ligi.

Sew­eryn Gan­car­czyk zapew­nia, że trze­ba zapom­nieć o meczu z Bragą i skupić się ter­az tylko i wyłącznie na poje­dynku ligowym. - Każdy jest pro­fesjon­al­istą i wiado­mo, trze­ba przeanal­i­zować wszys­tkie błędy, jakie w czwartek zro­bil­iśmy. Trze­ba też zro­bić anal­izę Widze­wa, żeby się do tego niedziel­nego spotka­nia dobrze przy­go­tować i go wygrać.

— Na dzień dzisiejszy wiem niewiele. Wiem, że jest nowy tren­er (Czesław Mich­niewicz — przyp. red.), że stra­cili napast­ni­ka Roba­ka. Tren­er na pewno przed­stawi nam anal­izę Widze­wa — mówi lewy obroń­ca Lecha.

Gar­nek” ma też swo­ją wiz­ję na ten mecz. — Powin­niśmy wyjść bard­zo zde­ter­mi­nowani, nie pozwalać Widze­wowi rozwinąć skrzy­deł. Wiado­mo, że te boisko, tutaj w Poz­na­niu, nie będzie pozwalało na roz­gry­wanie jakichś fajnych akcji, ale musimy na pewno ambicją i wolą wal­ki Widzew dobić, strzelić bramkę i nie stracić z tyłu — zakończył niespeł­na 30-let­ni obroń­ca mis­trza Polski.

Krzysztof Kotorows­ki jest optymistą przed rundą wiosen­ną Ekstrak­lasy. — W zeszłym roku byliśmy w podob­nej sytu­acji. Nie było łat­wo, może nie byliśmy aż tak daleko, ale myśleliśmy o jed­nym celu. Ter­az też o nim myślimy. Wiado­mo, nie będzie łat­wo, ale jest jeszcze dużo meczów przed nami, a ter­az nie będzie kalku­lacji liga, Europa czy meczów w środ­ku tygod­nia, tylko liga i Puchar Pol­s­ki. Na tym się koncentrujemy. 

W Widzewie jest jeden ciekawy zawod­nik, Ser­nas się nazy­wa. Na niego będzie trze­ba zwró­cić uwagę, aczkol­wiek my roze­gral­iśmy trzy spotka­nia i myślę, że idziemy w dobrym kierunku — optymisty­cznie zakończył pop­u­larny “Kotor”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.