02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.2godz.56min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gancarczyk: Czeka nas na pewno ciężki mecz

Już jutro “Kole­jorz” roze­gra swo­je kole­jne ligowe spotkanie. Tym razem zmierzy się z ostat­nią w tabeli — Cra­cov­ią Kraków. A to może oznaczać, że obe­jrzymy zacię­ty mecz pomiędzy tymi dwoma drużynami.

Ostat­nia w tabeli Cra­covia może okazać się w niedzielę groźniejszym prze­ci­wnikiem, niż zespoły z góry tabeli. Zespół z Krakowa będzie wal­czył o utrzy­manie. Czy w takim razie Lech obaw­ia się tego spotka­nia? — Boisko wery­fiku­je wszys­tko. Czeka nas na pewno cięż­ki mecz. Wiado­mo, Cra­covia się nie położy, oni wal­czą z meczu na mecz o życie, więc spodziewamy się naprawdę ciężkiego spotka­nia - powiedzi­ał Sew­eryn Gancarczyk.

Tren­er Bakero zasłynął ostat­nio z dosyć zaskaku­ją­cych ustaw­ień piłkarzy. Chy­ba tym razem ciężko przewidzieć, jak per­son­al­nie może wyglą­dać niedzielne spotkanie, biorąc pod uwagę, że kilku zawod­ników nie jest w ogóle branych pod uwagę ze wzglę­du na kon­tuz­je i choro­by. Czy tym razem kibice po raz kole­jny będą mieli okazję oglą­dać roszady szkole­niow­ca Lecha? — Przyzwycza­il­iśmy się, że w każdym meczu są jakieś roszady. Na razie wychodzi nam to na plus, tak że nie mam tutaj nic do zarzuce­nia — ocenił Gancarczyk.

Cra­covia gra o utrzy­manie, a Lech o lep­sze miejsce w tabeli. Dla obu zespołów ten mecz jest spotkaniem bard­zo ważnym. Szczegól­nie dla “Kole­jorza” jeśli chce jeszcze liczyć się w walce o tytuł, a właś­ci­wie bronić tytułu Mis­trza Pol­s­ki. — Będziemy dążyć do tego, żeby każdy mecz wygrać. Na pewno ten mecz z Cra­cov­ią jest bard­zo ważny w kon­tekś­cie miejs­ca w czołów­ce. I na pewno będziemy starać się go wygrać. Tak, jak już powiedzi­ałem, będziemy wal­czyć w każdym spotka­niu o trzy punk­ty i na koniec zobaczymy, które miejsce zajmiemy — zakończył zawodnik.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.