02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
13dn.14godz.1min.
12.11 X3.4 23.3 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gancarczyk: Czeka nas na pewno ciężki mecz

Już jutro “Kole­jorz” roze­gra swo­je kole­jne ligowe spotkanie. Tym razem zmierzy się z ostat­nią w tabeli — Cra­cov­ią Kraków. A to może oznaczać, że obe­jrzymy zacię­ty mecz pomiędzy tymi dwoma drużynami.

Ostat­nia w tabeli Cra­covia może okazać się w niedzielę groźniejszym prze­ci­wnikiem, niż zespoły z góry tabeli. Zespół z Krakowa będzie wal­czył o utrzy­manie. Czy w takim razie Lech obaw­ia się tego spotka­nia? — Boisko wery­fiku­je wszys­tko. Czeka nas na pewno cięż­ki mecz. Wiado­mo, Cra­covia się nie położy, oni wal­czą z meczu na mecz o życie, więc spodziewamy się naprawdę ciężkiego spotka­nia - powiedzi­ał Sew­eryn Gancarczyk.

Tren­er Bakero zasłynął ostat­nio z dosyć zaskaku­ją­cych ustaw­ień piłkarzy. Chy­ba tym razem ciężko przewidzieć, jak per­son­al­nie może wyglą­dać niedzielne spotkanie, biorąc pod uwagę, że kilku zawod­ników nie jest w ogóle branych pod uwagę ze wzglę­du na kon­tuz­je i choro­by. Czy tym razem kibice po raz kole­jny będą mieli okazję oglą­dać roszady szkole­niow­ca Lecha? — Przyzwycza­il­iśmy się, że w każdym meczu są jakieś roszady. Na razie wychodzi nam to na plus, tak że nie mam tutaj nic do zarzuce­nia — ocenił Gancarczyk.

Cra­covia gra o utrzy­manie, a Lech o lep­sze miejsce w tabeli. Dla obu zespołów ten mecz jest spotkaniem bard­zo ważnym. Szczegól­nie dla “Kole­jorza” jeśli chce jeszcze liczyć się w walce o tytuł, a właś­ci­wie bronić tytułu Mis­trza Pol­s­ki. — Będziemy dążyć do tego, żeby każdy mecz wygrać. Na pewno ten mecz z Cra­cov­ią jest bard­zo ważny w kon­tekś­cie miejs­ca w czołów­ce. I na pewno będziemy starać się go wygrać. Tak, jak już powiedzi­ałem, będziemy wal­czyć w każdym spotka­niu o trzy punk­ty i na koniec zobaczymy, które miejsce zajmiemy — zakończył zawodnik.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.