02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.6min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lovrencsics: Jesteśmy mistrzami Polski, więc tabela jest dla nas tragiczna.

Lovrencsics: Jesteśmy mistrzami Polski, więc tabela jest dla nas tragiczna.

Tuż po sobot­niej porażce Lecha z Podbeskidziem Biel­sko-Biała jako pier­wszy szat­nię mis­trzów Pol­s­ki opuś­cił skrzy­dłowy Kole­jorza- Ger­go Lovrenc­sics. Węgi­er nie krył zażenowa­nia i złoś­ci po trze­ciej ligowej porażce z rzę­du i kole­jnym miz­ernym meczu na włas­nym sta­dion­ie- Jestem bard­zo zły i nie ma się, co dzi­wić, bo prze­gral­iśmy. Ogrom­nym naszym prob­le­mem było to, że przy tylu sytu­ac­jach nie zdołal­iśmy strzelić nawet jed­nak bram­ki tak samo w pier­wszej, jak i w drugiej połowie - komen­tu­je Gergo.

Mimo gwiz­dów z try­bun i kole­jnego zerowego dorobku punk­towego podopieczny tren­era Macie­ja Sko­rży wcale nie uważa, że lechi­ci zagrali słabe spotkanie- Uważam, że zagral­iśmy dzisi­aj najlep­szy ligowy mecz w tym sezonie. Ale prze­gral­iśmy i to jest bard­zo bolesne dla każdego z nas- mówi mis­trz Polski.

Kole­jorz odd­ał w tym meczu 21 strza­łów, lecz tylko 10 z nich było cel­nych. W dobrej dys­pozy­cji był także bramkarz goś­ci- Emi­jlus Zubas i nie poz­wolił, by któryś z tych strza­łów wylą­dował w jego bram­ce- Po stra­cie gola dal­iśmy z siebie wszys­tko. Naciskaliśmy rywali z całych sił, próbowal­iśmy wszys­tkiego. Nawet Kamyk i Paulus znaleźli się w sytu­acji strz­eleck­iej. Nieste­ty nie star­czyło, by zdobyć dzisi­aj gola. Ter­az gramy mecz w czwartek i zaraz potem jedziemy już do Białegos­toku i na meczu z Jagiel­lonią trze­ba się będzie skupić- Kole­jorz pode­j­mować będzie bowiem już w najbliższy czwartek o 21.05 na Inea Sta­dion­ie por­tu­gal­skie Bele­nens­es, a już w niedzielę o 18.00 czeka go mecz z Jagiellonią.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.