Gergő Lovrencsics zostanie piłkarzem Lecha

W przyszłym tygod­niu piłkarze Lecha Poz­nań wznow­ią trenin­gi przed nowym sezonem. Wtedy też poz­namy, zdaniem przed­staw­icieli “Kole­jorza” nowego zawod­ni­ka tego klubu. Według naszych infor­ma­cji będzie nim Gergő Lovrencsics.

- Nowy napast­nik? — nic na ten tem­at nie mogę w tej chwili powiedzieć . Trze­ba poczekać na opinie medyków, jeśli będzie wszys­tko OK, zostanie zaprezen­towany — przyz­nał tren­er Lecha.

Zespół ze stol­i­cy Wielkopol­s­ki po sprzedaży Artioma Rud­ne­va rozglą­dał się za potenc­jal­ny­mi wzmoc­nieni­a­mi for­ma­cji ofen­sy­wnych. Wśród nich był m.in. Sai­di Ntibazonkiza, którego Lech chci­ał wypoży­czyć z Cra­covii. Władze klubu z Kałuży chcą jed­nak sprzedać Burundyjczy­ka i żąda­ją za jego trans­fer 500 tys. euro. Prze­cią­ga­jące się negoc­jac­je w spraw­ie trans­feru skrzy­dłowego “Pasów” spowodowały, że Poz­na­ni­a­cy postanow­ili rozpocząć negoc­jac­je z innym zawodnikiem.

Jest nim Węgi­er Gergő Lovrenc­sics. 24-let­ni zawod­nik w ostat­nim cza­sie wys­tępował w klu­bie Lom­bard Papa. Poprzed­ni sezon zakończył z 7 bramka­mi i 5 asys­ta­mi w 32 spotka­ni­ach. Jeszcze na przełomie kwiet­nia i maja tren­er Lecha, Mar­iusz Rumak, oso­biś­cie pole­ci­ał oglą­dać ofen­sy­wnie usposo­bionego skrzydłowego.

Kole­jorz” nie zamierza przed nowym sezonem szukać gracza na pozy­cję nom­i­nal­nego napast­ni­ka, ale w nomen­klaturze sztabu szkole­niowego tej drużyny funkcję napast­ni­ka pełnią również skrzy­dłowi, którzy wspól­nie z Vojo Ubi­paripem bądź Bar­toszem Ślusarskim mają tworzyć ofen­sy­wne trio. Jed­nym z nich w przyszłym sezonie będzie Gergő Lovrencsics.

Lech za tego zawod­ni­ka ma zapłacić ok.350 tysię­cy euro.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress