31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.18min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Gimnazjaliści za darmo na Łęczną

Gimnazjaliści za darmo na Łęczną

W meczu 15. kole­j­ki Ekstrak­lasy pomiędzy mis­trza­mi Pol­s­ki- Lechem Poz­nań, a Górnikiem Łęcz­na gim­naz­jal­iś­ci z całej Wielkopol­s­ki będą mogli sko­rzys­tać ze wstępu wol­nego na try­buny Inea Sta­dionu.  Akc­ja jest orga­ni­zowana przez orga­ni­zowana przez klub reg­u­larnie raz w ciągu rundy. W przeszłoś­ci wielkopolscy gim­naz­jal­iś­ci wypeł­niali try­buny poz­nańskiego sta­dionu między inny­mi w meczach z GKS-em Bełchatów, Ruchem Chorzów i Koroną Kielce. Ter­az nad­szedł czas na Górni­ka Łęczna.

- Na try­bunach ponown­ie spróbu­je­my pobić reko­rd licz­by zgro­mad­zonych gim­naz­jal­istów – mówi Łukasz Borow­icz, rzecznik pra­sowy Lecha. – Łat­wo nie będzie, bo ostat­nio na Kole­jorza przy­jechało w sum­ie pon­ad 9 tysię­cy uczniów pod­stawówek i wspom­ni­anych gim­nazjów. Ale reko­rdy są prze­cież właśnie od tego, by pokony­wać kole­jne bariery.

gimnazja-leczna_1445000091_0091

Wystar­czy zebrać grupę co najm­niej 10 uczniów i opieku­na (1 opiekun przy­pa­da właśnie na 10 uczniów), stworzyć listę zaw­ier­a­jącą imiona, nazwiska i nr PESEL zgłaszanych osób, i przesłać ją na  maila [email protected] . Zgłoszenia są przyj­mowane do czwartku, 5 listopa­da, do godz. 14:00.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.